306-Kubik-S16 Odesláno 22. únor 2012 Odesláno 22. únor 2012 co mas za system ABS ? Bosch ?ja jsem odvzdusnoval brzdy ale ABS ne a vsechno v pohode [upravil dne 22/2/12 19:14 od 306-Kubik-S16] Citovat
Rejty Odesláno 22. únor 2012 Autor Odesláno 22. únor 2012 čeče nevim...ale kdyz to seslapnu (musim az na podlahu) tak to brzdi.... Citovat
shark734 Odesláno 22. únor 2012 Odesláno 22. únor 2012 a mal si pri odvzdusnovani abs cez dia aj zariadenie ktore tlaci do nadrzky brzdovky cca 1bar? bez toho ti to dia neodvzdusni Citovat
Eon Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 A jak jsi klasicky odvzdusnoval? Od nejdelší dráhy až na konec? A když jsi to dodělal, pořád jsi měl v systému bublinky, nebo už tekla jen nová kapalina? Citovat
Rejty Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 Tak jsem opravil vuli v řízení..byl povoleny šroub na sloupku od volantu:D:D:D mno taky sem strhal tu černou folii na dveřích, už byla popraskana,tak to zatim radsi necham takhle...vypadá to 100x lip(ale zas to polepim folii. Nechal sem u souseda spravit masku(o5 zavařit),protoze sem to svoji nesikovnosti prasknul. Opravil jsem osvetlení SPZ vzadu,takze to zas sviti. Dokonce sem dal i zarovicky dopredu(oranzovy:D) Zbyl mi Dynamat ze dveří,tak sem ten kus placnul do kufru,pak to nekdy doplnim aby mi zvuk z vyfuku nepronikal tolik do auta. A taky jsem od Antarise nainstaloval KN filtr:) diky chlape:) nejake foto: přední obrysovky:) http://rejty206.rajce.idnes.cz/252CANON#IMG_9358.jpg dveře před: http://rejty206.rajce.idnes.cz/252CANON#IMG_9352.jpg dveřer po: http://rejty206.rajce.idnes.cz/252CANON#IMG_9351.jpg Citovat
Tom_206 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Ty oranžový obrysovky jsou parádní, taky je nějákej te pátek mám oranžový alá US style ... Jinak s tím odhlučnením výfuku je to běh na dlouhou trať...je to zralý na vylepení celýho auta. Já mám kufr stříknutej takovou \"gumovou\" barvou a rozdíl je minimální Ikdyž by to mělo odhlučňovat... Citovat
Rejty Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 mne to jen zbylo....ja to mam postaveny dobre aby se v tom jelo v 90 km a 120 km a vyfduk nebyl slyset:) se tesim az to nalakuju:) Citovat
Tom_206 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 já mám je koncovej průchozí, ve předu to jde ale když někdo sedí vzadu, tak nad 3000ot/min řvou, že jim zalíhaj uši Jak máš ten výfuk udělanej ? Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Jupi uz se sklada bude fotoooo co kamarade az dojedu :-) Jinak ty cerny svetla zavidim :-) ja mam zluty parkovacky :-P Gombi diky me taky :-D Citovat
Rejty Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 to nema cenu fotit,dyt je to tedka hnusny auto:D Citovat
Qcko Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 No hlavne by mohli mat jednotlive prsty rozne dlzky ... ale inak zaujimave Citovat
Rejty Odesláno 4. březen 2012 Autor Odesláno 4. březen 2012 tak neni to 100% předni pohled..je to trochu ze šikma..ale i tak po 3 letech bez tužky v ruce dobre ne:D Citovat
Cinicman Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Ty vole, ja bych to dnes ani tak nenačarbal... a to som bol 8 rokov študovaný absolvent výtvarného odboru... Citovat
Rejty Odesláno 4. březen 2012 Autor Odesláno 4. březen 2012 jo a to kdybys videl když kreslim plány zahrad:D třeba 2x musim překreslit protože to mam ako dobytek:D:D:D Citovat
Rejty Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Ták jsem zas neco udelal,dostal jsem v práci výpověď,tak mám zatim mrtě času než něco najdu:) Opravil jsem prohnutý práh,respektive tu nabodovanou stojnu..... takhle to vypadalo: tak jsem to pobouchal:D a natřel černou v matu,to už jsem chtěl udělat dlouho:) a co??? není to vidět,takže záměr se povedl:) jeste sem vyměnil těsnění pod termostatem a EGR modulem,to se mi tu taky valelo 4 měsice,snad se přestane ztrácet voda:( Citovat
Rejty Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 tak přezuto na 17\"..až sezenu EXIP kola budou i 15\" Citovat
Tom_206 Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 Takže budou pavučiny EXIP ? ...ty kola co máš teď jsou luxusní Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 :-P si je leštil mi přijde že se lesknou víc než jsem je měl já na autě Citovat
Rejty Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 jj na druhou sadu gum...chci Exipy a shanim plastove lemy:)¨ ¨ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.