haako Odesláno 14. květen 2009 Odesláno 14. květen 2009 Zdravím koupil jsem toto autoradio http://www.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=3484&str_id=Sony-CDX-GT430U-/-CDXGT430U.EUR Ale problém je někde jinde a to v napájení, když mám klíček v poloze zapnutá baterie tak je vše ok. Ale jakmile vypnu klič a vytahnu jej tak radio je pod proudem ještě tak 30 - 45 sekund pak cvakne pod palubovku nekde jakesi rele a konec vypne se a uz nejde zapnout. To by mi nevadilo až na to že se mi vymažou všechny uložené předvolby stanic a nastavení. Poraďte prosím jak toto vyřešit. Monohokrát děkuji Citovat
haako Odesláno 14. květen 2009 Autor Odesláno 14. květen 2009 Tak to se omlouvám ale hledal jsem to Citovat
haako Odesláno 14. květen 2009 Autor Odesláno 14. květen 2009 Každopadně dik za radu pomohlo to. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.