KingSpade Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 jj to je přesně ona...prodává to prej za nějakých 140 tisíc peněz Citovat
Brian Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 tak od zitra tuning party Vyskov jede uz nekdo zitra? ja jo a kdyz to vyjde tak i s novejma kolama:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.