Bloodeye Odesláno 23. únor 2010 Odesláno 23. únor 2010 Původně zaslal: Sobol Slušovice jsou kousek to pojedu.. Tak sa vidime Snad sa prihlasia viaceri z klubu Citovat
309GT Odesláno 23. únor 2010 Odesláno 23. únor 2010 TC nejedu:D Ale jestli někdo zajedete na Vysoké Mýto a Relax Pardubice tak se asi uvidíme (v Pardubkách určitě ) Citovat
309GT Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Zdravím,loni zde pár lidí uvažovalo,že když by letos byla opět v TC kategorie Club scene že by do toho šli,byl by zájem nebo ne? Na letošní sezónu jsem ještě nenašel o ClubScene žádné informace,ale asi je to tím že je ještě brzo,ale nějaké informace se nachají získat z loňských pravidel (alespoň vo co gou:D)....viz http://www.tuningsalon.cz/program/club-scene/ Když jsem koukal na finále v Brně na auta některých clubů tak by asi šance byla,akorát by mě zajímalo jak tam mohli stát auta zaprášená,na sedačkách a koberečkách drobky že by se slepice nažrali:roll ale to je jiná debata:myslim Citovat
309GT Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Jsem zvědavej jaký budou letos pravidla...A kolik aut?Minimum jsou tři myslim,ale to snad bude víc:D Citovat
Sobol Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 já jsem pro..stejně budu jezdit.. takže je to jedno Citovat
čakom Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 pokud na mě zbyde misto tak se taky přidám Citovat
Strejdakopec Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 já bych se přidal jestli stihnu dát auto do stavu kdy se s ním dá chlubit...zatím je to bohužel úplně na nic.....ale to se stejě ještě bude řešit potom ne? Citovat
volvik Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 to uz se bude resit potom hlavne jak tam budeme za Peugeot Club Citovat
309GT Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 Původně zaslal: Strejdakopec já bych se přidal jestli stihnu dát auto do stavu kdy se s ním dá chlubit...zatím je to bohužel úplně na nic.....ale to se stejě ještě bude řešit potom ne? Kdy potom? Jinak jsme na tom stejně,přez zimu jsem stihl jen přeleštit kola:D Citovat
309GT Odesláno 25. únor 2010 Odesláno 25. únor 2010 Kurva nevim proč to sloučili,tohle bude za chvíli tak nepřehledný že to vlákno stejně někdo založí znovu:bojim Citovat
volvik Odesláno 25. únor 2010 Odesláno 25. únor 2010 presne tak no nictak se musime domluvit tady ale bylo by nas asi dost verim tomu ze i jakub106gti by do toho sel pokud pojede a dalsich hodne lidi takze se muzeme urcite registrovat Citovat
Ladis8 Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Kdybych se měl čim chlubit taky bych určitě jel... Ale s tim mym flusátkem to nemá cenu... Citovat
309GT Odesláno 27. únor 2010 Odesláno 27. únor 2010 Můžeš přijet jen na kukačku,na sraz se nejezdí jen vystavovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.