marty777 Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Původně zaslal: Creams Však počkej ty pumo :-D Carat Tuning Party III. Piešťany 26-27.6.2009 http://carattuningparty.sk/ Jestli bude hotova moje \"nostalgie\",tak je to jasný Citovat
gasaxx Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Původně zaslal: 309GT A měl jsi jen lepidlo nebo i šroubky? JInak na relax chceme jet taky,záleží na počasí a penězích,ale snad jo:D Bylo to lepidlem na autoskla.. Což je prej nejlepší řešení, jak je tam přichytit... Citovat
309GT Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 To jo,já jsem to lepil nejakým podobným sajrajtem,ale radši jsem to ještě přišrouboval asi 10ti šrobky,pro jistotu....tak ať se ti podaří sehnat ten práh;) Citovat
GRiMx Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Původně zaslal: Creams Tak kdo pojede Pardubky ? Já, na domácí půdě nemůžu chybět Citovat
volvik Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Tak to nas tam bude dost v tech pardubkach se tak divam to tam musim dojet uvidime jak mi to vyjde Citovat
oni Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 jj plno 306,ja teda vuci vam budu stat nekde mimo,ale rad se prijedu mrknout! Citovat
zabit Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 pardubky .. co ... kde .... ooo .. jedu to je prece jasny Citovat
GRiMx Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 zabit, oni,volvik : tak dáme někde spicha před pardubkama a pojedem spolu já si myslím,že se taky pojedu asi jen zatím podívat.. auto do té doby nestihnu dodělat Citovat
oni Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 to ja ani nemam co ukazovat,takze tohle neresim,ale nevim proc by ne,muzem se pak nejak domluvit. Citovat
čakom Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 koukám že vás tam bude dost:mrk snad mi to vyjde a dojedu taky. Citovat
BoneDaddy Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Do Pardubic se asi taky nejspíše pojedu podívat. Citovat
oni Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 tak na tebe cakome jsem zvlast zvedavej,auto mas super,jsem zvedavej v realu! mysleno v dobrym.:D:D Citovat
čakom Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 uvidím jak to dopadne ještě je to docela daleko. Citovat
volvik Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 Původně zaslal: GRiMx zabit, oni,volvik : tak dáme někde spicha před pardubkama a pojedem spolu já si myslím,že se taky pojedu asi jen zatím podívat.. auto do té doby nestihnu dodělat No urcite se muzeme domluvit kde co a jak jinak ja zatim taky nemam co vystavovat neni to vubec dodelane a ceka me jeste hodne prace ale uz se tesim na vase auticka Citovat
zabit Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 jsem na tom jako oni, nebo jeste \"hur\" taky nemam co predvadet, premejslim ze bych auto ted mesic nemyl abych tam byl neco extra Citovat
oni Odesláno 10. červen 2009 Odesláno 10. červen 2009 co kecas,mas krasnej original a to se nekdy ceni daleko vic... nemel,pojedem vsichni! Citovat
zabit Odesláno 11. červen 2009 Odesláno 11. červen 2009 Původně zaslal: oni co kecas,mas krasnej original a to se nekdy ceni daleko vic... nemel,pojedem vsichni! na rychlo sezenu naky extra polepy a ty carzone narazniky, fast and farious Citovat
oni Odesláno 11. červen 2009 Odesláno 11. červen 2009 Původně zaslal: zabit Původně zaslal: oni co kecas,mas krasnej original a to se nekdy ceni daleko vic... nemel,pojedem vsichni! na rychlo sezenu naky extra polepy a ty carzone narazniky, fast and farious jestli jo,tak ti dam osobne pres hubu a uz v zivote s tebou nepromluvim a vymazu te i z mobilu.:D Citovat
zabit Odesláno 11. červen 2009 Odesláno 11. červen 2009 Původně zaslal: oni Původně zaslal: zabit Původně zaslal: oni co kecas,mas krasnej original a to se nekdy ceni daleko vic... nemel,pojedem vsichni! na rychlo sezenu naky extra polepy a ty carzone narazniky, fast and farious jestli jo,tak ti dam osobne pres hubu a uz v zivote s tebou nepromluvim a vymazu te i z mobilu.:D te donutim jet v tom aute se mnou doufam ze se vydari pocasi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.