buga Odesláno 5. květen 2009 Odesláno 5. květen 2009 Původně zaslal: berki Mne včera aktivovali denné svietenie v servise, v polohe 0 sa po naštartovaní zapnú svetla a svietia aj budíky, stredový panel nesvieti. Dá sa niekde nastavit aby nesvietili ani budíky? podla mna sa neda nastavit, neviem Citovat
antal Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 Tak som na to pozeral a musím povedat že som sa mýlil.V PP nastavit nič nejde len neviem prečo to mam ja od výroby a ostatný nie. Citovat
buga Odesláno 12. květen 2009 Odesláno 12. květen 2009 Původně zaslal: antal Tak som na to pozeral a musím povedat že som sa mýlil.V PP nastavit nič nejde len neviem prečo to mam ja od výroby a ostatný nie. co mas od vyroby ?? Citovat
buga Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 podla mna ti to nastavili este predtym ako predali auto.. Citovat
maiwi Odesláno 13. květen 2009 Autor Odesláno 13. květen 2009 I v přiručce píšou, že denní svícení je aktivované pouze u vozů v určitých zemích. Moje 207 to zřejmě nemá z důvodu, že byla kupovaná v autosalonů mimo ČR. A tam nemusí (nemuselo) být povinné denní svícení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.