BOSSCZ Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Tak to už jsem si to asi vybral, jen to lambo bylo červený Citovat
KoudaK Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Já onehdá na přivaděču předjížděl Kawa Ninja 1200.. Asi si to zrovna koupil a vezl dom.. Citovat
Hadra Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Původně zaslal: KoudaK Já onehdá na přivaděču předjížděl Kawa Ninja 1200.. Asi si to zrovna koupil a vezl dom.. ZX12 se prej vyrobilo míň ks než bylo lidí co se na nich zabilo. Citovat
kujon106 Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Tak minulej tejden jsme v troleji předjeli oranžový Porsche GT3-RS Citovat
wooody Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 nahodou ja s tim i zavodil...... ale nevim jestli zavodil i ten druhej ridic nebo si jentak jel Citovat
Kajo Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Původně zaslal: wooody nahodou ja s tim i zavodil...... ale nevim jestli zavodil i ten druhej ridic nebo si jentak jel Citovat
fox111fox Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Tak ja som v tom zltom lambe rovno sedel Citovat
destiny Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Původně zaslal: Kajo Původně zaslal: destiny Minulý rok jsem se takhle v noci střídavě předjížděl s přítelem Zuzky Bělohorcové. Má Ferrari a byli jsme na D5 směrem do Plzně. Jel jsem asi 140 a on mě předjel ve 150. Tak jsem ho předjel ve 160, on mne asi ve 180.... Nikde žadná jiná auta, tak to bylo super. Vydrželo nám (hlavně teda mě ) to do 260. Pak zasáhl můj omezovač rychlosti a už jsem jen sledoval, jak se jeho chromový kůň na rudé zádi vzdaluje. Tak jsem mu udělal Evidentně ho to bavilo, si se mnou hrát jako kočka s myší, jinak kdyby na to pořádně šlápl hned na začátku, neměl jsem žádnou šanci se ho držet tak dlouho. pockaj!! a to si siel na com az do 260 ??? asi nie na 307-ke, ze? [upravil dne 27/4/09 Kajo] No, jasně že to 307čkou nebylo Taky by se mi líbilo, kdyby 307čka jezdila 260 km/h. Byl by to pak takový malý Sleeper. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 LOOOL . Tak zrovna vcera som nahanal jedno Lambo v Bratislave, chytil sem ho pri prezidentskom palaci a okolo stanice tade sme isli. Ale vzdy ked som ho dobiehal tak stupil na plyn a utiekol mi. Potom som ho predbehol ked parkoval [upravil dne 27/4/09 Lubk0] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Původně zaslal: PnR lubko: mame rovnake stierace A dokonce i model auta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.