Stepkao Odesláno 20. duben 2009 Odesláno 20. duben 2009 Dobrý den, rád bych se zeptal jestli lze repasovat kompresor klimatizace? Nejspíše je vyběhaná spojka - občas se ozve cinkání. Měl jsem to shozené a dělá to i bez řemenu. Předem děkuji! Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 kompresor repasovat lze a spojka jde koupit zvlášt Citovat
Stepkao Odesláno 16. květen 2009 Autor Odesláno 16. květen 2009 Mohl bych poprosit o přibližnou cenu spojky klimatizace? Citovat
Stepkao Odesláno 18. květen 2009 Autor Odesláno 18. květen 2009 Za ty prachy mám novej kompresor:) Ale díky! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.