GRiMx Odesláno 25. duben 2009 Autor Odesláno 25. duben 2009 Tak to budete sklamany,je jen zahlazena jak to ma hodne tuneru na 306kach Citovat
GRiMx Odesláno 29. duben 2009 Autor Odesláno 29. duben 2009 info: dnes se mi autíko vrátilo z lakovny a namontoval jsem angel eyes.. fotky dodám v pátek, zejtra jsem celej den v práci...dodám i fotky neonu v kufru atd.. slibuju! jo jinak mi přišel taky sportovní volant f16 carbon.. ale mládá ho zabavila že prej až k narozkám tak si musím ještě počkat.. jen co bude v autě, další foto vás nemine tak dobrou.. Citovat
GRiMx Odesláno 1. květen 2009 Autor Odesláno 1. květen 2009 Tak tady posílám první fotky auta po návratu domů =) až bude chvilka času zašlu lepší =) Citovat
GRiMx Odesláno 1. květen 2009 Autor Odesláno 1. květen 2009 Tak tady posílám nějaký info o těch neonech v kufru. Tyč jsem zvolil extra svítivou aby osvětlení bylo dostačující když jsem odpojil světlo. Neony byli upraveny na autozapalovač, to jsem odžíznul. Z konektoru na světlo jsem sundal plastový pouzdro a dráty od neonu namotal na kontakty a vše zaizoloval. pár fotek >>> [upravil dne 1/5/09 GRiMx] Citovat
GRiMx Odesláno 2. květen 2009 Autor Odesláno 2. květen 2009 a tady jsou moje 2 největší krásky =) [upravil dne 2/5/09 GRiMx] Citovat
GRiMx Odesláno 2. květen 2009 Autor Odesláno 2. květen 2009 a tady jsou moje 2 největší krásky =) [upravil dne 2/5/09 GRiMx] Citovat
Guest Ludweek Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 ti nerekli ze bys to po cerstvym laku nemel par tydnu umejvat? Citovat
vendelinek Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 Pěný ,no,a kde máš auto?:super:potlesk Citovat
volvik Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 zatim vypada pekne jsem zvedavy na dalsi prace Citovat
zpozdilek Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 GRiMx : pěkny pěkny , no kluci nemužete mi vyfotit tu čirou jak to sviti? jinak pěkny Citovat
309GT Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 Původně zaslal: Ludweek ti nerekli ze bys to po cerstvym laku nemel par tydnu umejvat? Voda tomu neuškodí když to není dva dny po laku a není tlak,hlavně to neleštit...Ale auto Citovat
budvar Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 Původně zaslal: GRiMx a tady jsou moje 2 největší krásky =) [upravil dne 2/5/09 GRiMx] Citovat
GRiMx Odesláno 3. květen 2009 Autor Odesláno 3. květen 2009 dík auto bylo jen pokropený vodou...takže pohoda... dnes dolakuju nějaký věci v interiéru a snad už seřídím ty světla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.