Roky Odesláno 20. duben 2009 Autor Odesláno 20. duben 2009 Soukromou zprávu ,radši to napisu na email Citovat
hakvera Odesláno 20. duben 2009 Odesláno 20. duben 2009 dobrý už to mám, a normálně dobírku zaplatíš ne ? takže nemusim platit nic doufám pač sem ted uplně bez peněz, zítra jí vyndám zabalím a pozítří pošlu Citovat
Roky Odesláno 20. duben 2009 Autor Odesláno 20. duben 2009 Dobírku zaplatim ta me už nezabije,ale případě že bude vačka death posílám zpatky. Citovat
hakvera Odesláno 21. duben 2009 Odesláno 21. duben 2009 čus tak jsem se dneska k tý vačce nedostal pač mě bolí hlava, zítra ji sundám a pošlu ti ji ve čtvrtek Citovat
Roky Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 To do pátka nedojde a já to potřebuju na sobotu pak už nebudu mít čas tak měsíc abych se ktomu dostal dát to do kupy.Dej vědět jestli to zejtra pošleš jinak obchod rušim. Citovat
Roky Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 tohle je na dlouhý lokte sorry ,ale rušim obchod tlačí mě čas,nic neposílej čtvrtek je pozdě díky Roky [upravil dne 21/4/09 Roky] [upravil dne 21/4/09 Roky] Citovat
hakvera Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 tak sem se k tomu dosatal dneska, a poslal bych to do 4 hodin... Citovat
hakvera Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 kdyžtak mi dej vědět jesi to mám teda poslat nebo ne ? na 777016911 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.