Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

chlapi myslel som že mám ptoblém s kufrom, keď som zastavil, nešlo otvoriť kufor na sedane, potom som zistil, že musím otvoriť dvere, ale potom som zistil, že aj keď som otvoril vodičove dvere, kufor ostal zamknutý. Poruchu som odhalil až jedného rána,keď som si všimol, že po otvorení vodičových dverí sa v aute nerozsvietilo - takže nefunkčný spínač vo dverách raz ide raz nejde - nemáte s tým niekto skúsenosť?

Odesláno

Ještě je jedna věc, kterou prověř.

V palubním PC je v jedné záložce (bohužel teď nevím jak se jmenuje:myslim) je možnost aktivovat či deaktivovat toto.

Pernament boot acces on nebo off. To je zamknutí kufru natrvalo. Když je funkce zapnutá, kufr zůstane zamčený i po otevření dveří řidiče. Odemkneš ho pak jen tlačítkem na klíčích od auta na tlačítku kufru. když tuto funkci vypneš, kufr se ti odjistí(nikoliv otevře) s otevřením řidičových dveří.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

No dnes som dal tapacír dole, zámok som čiastočne demontoval, ale nevedel som odpojiť bowden od vonkajšej kľučky tak som sa s tým prplal len na dverách, ten snímač je skutočne integrovaný do zámku, nedostaneš sa k nemu, uvidíš len jazýček, ktorý som sa snažil rozhýbať, nastriekal so tam wd4, ale nič moc, trošku to pomohlo, uvidím dokedy..vypadá to na nový zámok:(

Odesláno

čau....tak som to rozobrel celé klúčku som dostal von tak že na dverách z boku máš nálebku v tvare kruhu tú odlep a pod ňou máš šrúbik ktorý keď povolíš tak dostaneš von celú fabku zámku...no a potom dokážeš vytiahnúť klúčku pod ktorou je ďalší šrúb na povoleni držiaku klúčky...potom už dostaneš von aj celý zámok...ale toto všetko mi nepomohlo lebo ozaj ako píšeš..sa zámok nedá rozobrať...skúsil som to vyčistiť nastriekal wd40...a kontakty očistil a zakonzervoval sprejom na kontakty...znovu všetko poskladal...aaa?.... nepomohlo...nie vždy ale niekedy keť otvorím dvere tak mi vnich začne cvakať a zatvoria sa mi zrkátka...tak akoby vtom zámku niečo dobre nezapadlo a on sa snažil opeť odomknúť a zase zamknúť niekedy to spraví niekedy nie...bude to chcieť ozaj výmenu...ale kde ho lacno zohnať?...poraď...

Odesláno

aj mne to občas neregistruje otvorenie...a niekedy zase na počítači ukazuje že dvere niesú zatvorené...a stále mi to pípa...znervózňuje ma to...ale idem na zvolávačku do servisu dak sa tam nato spýtam...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...