N3R3Z Odesláno 9. prosinec 2009 Odesláno 9. prosinec 2009 Fuller: dacane.. já chtěl ten interiér jinak se srazem buď v klidu info se tu včas objeví a dřív než na jaře to asi nebude Citovat
309Fun Odesláno 9. prosinec 2009 Odesláno 9. prosinec 2009 Původně zaslal: N3R3Z Fuller: dacane.. já chtěl ten interiér Tak si to me ode me koupit a vzit si z toho interier Citovat
SV 24 Odesláno 9. prosinec 2009 Autor Odesláno 9. prosinec 2009 ja ten interier prodavam jestli chces Citovat
N3R3Z Odesláno 9. prosinec 2009 Odesláno 9. prosinec 2009 SV24: myslíš ten GTI16 ten modrej? nebo jakej... já už mám slíbený od jednoho borce komlet ty červený tapecy i se stahgovačkama na 5dv... ale víš jak nějaký pěkný zachovalý sedačky by se šikly Citovat
SV 24 Odesláno 9. prosinec 2009 Autor Odesláno 9. prosinec 2009 jo tak to ne.Ja to blbe pochopil... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.