bombarderik Odesláno 11. duben 2009 Odesláno 11. duben 2009 Ahojte, neviem skade sa tam zobral ale je ho dost .Na bocnej strane motora okolo rozdelovaca mam poroztrekovany olej. Neviete mi poradit cim to moze byt neviem to identifikovat skadial to ide. Diki:myslim Citovat
jack 306 Odesláno 11. duben 2009 Odesláno 11. duben 2009 nejspíš to bude těsnění nezi klavou a víkem ventilů mě to tam taky teče takže ho budu měnit Citovat
bombarderik Odesláno 12. duben 2009 Autor Odesláno 12. duben 2009 No je to mozne, tesnenie pod hlavou mam vymenene takze asi to bude ono. Da sa to vymenit vlasnorucne alebo k tomu treba nejake specialne ingrediencie:D .Diki Citovat
dolly1010 Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Jestli to je ten pod tím deklem tak to vyměníš sám (myslím tu 6ku) Citovat
jack 306 Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Jenže on ma 1.8 8v takže na obrázku je to těsnění č.9 takže pohledej jestli ti kokola neteče olej. Citovat
dolly1010 Odesláno 12. duben 2009 Odesláno 12. duben 2009 Původně zaslal: jack 306 Jenže on ma 1.8 8v takže na obrázku je to těsnění č.9 takže pohledej jestli ti kokola neteče olej. Jé, tak to sorry Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.