Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pojistky


Stanislav Krotil

Recommended Posts

Nemáte někdo tušení, co je všechno napojený na 10ku pojistku osvětlení budíků,pípáku na rozsvícená světla, Je to na 405GRD r.1992 stará palubka. A ještě něco, vymontoval jsem baterii a po dobití( asi tak po15 hodinách) jsem ji namontoval zpět, tak mi nehrálo rádio( musel jsem ho odpojit z konektoru a zase zapojit aby hrálo) a praská mi od té doby již zmiňovaná pojiska. Díky všem za rady. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň něco:

10 pojistka: některé příslušenství, vyhřívání zadního okna, elektrické ovládání předních/zadních oken, střešní okno, osvětlení hodin....

ale rádio by podle oficiální příručky ;) mělo bejt na 9. pojistce.... a to že praská bych viděl na zkrat s kostrou....

9. pojistka: 5 A

10. pojistka: 15 A ...

no a když to bude praskat furt, tak holt metodou postupného zapínání jednotlivých věcí....

no, je možný, že to autorádio je skutečně připojený na 10. pojistku. Zkontroluj, jak se uzemnění autorádia dotýká (resp. nedotýká) kostry... a to s tím odpojením je možný, některý autorádia se zblázněj.... zbytek elektriky kterej tam zůstal po odpojení (nabitý kondíky) může tohle způsobit...

[Editováno 10/6/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...