Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

mam rozbity silenblok na 406 coupe 3,0 v6.jedna sa o vrchny ktory je od motora k spolujazdcovi.vidno ho pekne.bohuzial nemam pri sebe fotak takze neodfotim.jedna sa mi o to ci samostatna guma silenbloku sa da kupit osobitne alebo len vcelku.ak ano tak by ma zaujimal nejaky priemer ak to nahodou niekto mal vonku.vidno to sice ale taky pristup aby som to zmeral posuvkou tam nie je.zajtra sa pokusim nahodit foto pre vacsiu predstavivost.

Odesláno

Hmm tak to jsem v replice ještě neviděl. Asi jedině koupit v Peugeotu.

0000180645 OJNIČKA 1 423,75 CZK 1 694,26 CZK 1 694,26 CZK

V serviceboxu bohužel pruměr není uveden. :nevim

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Už to tak bude. Teď mě napadá, neměl náhodou měněné všechny Y2K? :myslim Tuším, že to v nějakém vlákně psal. Třeba to měřil, nebo by byl schopen zjistit. :myslim

tak sa snad ozve

Odesláno

Ja som to menil cele...

Stalo to 80 EUR :papa

Ale ja som mal zlu tu gumu na opacnej strane.

PS: Skoda ze som to zahodil, som ti to mohol dat, ta cast co zhanas tam bola OK

[upravil dne 5.4.2009 Y2K]

Odesláno
Původně zaslal: Y2K

Ja som to menil cele...

Stalo to 80 EUR :papa

Ale ja som mal zlu tu gumu na opacnej strane.

PS: Skoda ze som to zahodil, som ti to mohol dat, ta cast co zhanas tam bola OK

[upravil dne 5.4.2009 Y2K]

to mi je jasne ze to doma len tak nikto nebude drzat

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...