jozefsv Odesláno 5. duben 2009 Odesláno 5. duben 2009 mam rozbity silenblok na 406 coupe 3,0 v6.jedna sa o vrchny ktory je od motora k spolujazdcovi.vidno ho pekne.bohuzial nemam pri sebe fotak takze neodfotim.jedna sa mi o to ci samostatna guma silenbloku sa da kupit osobitne alebo len vcelku.ak ano tak by ma zaujimal nejaky priemer ak to nahodou niekto mal vonku.vidno to sice ale taky pristup aby som to zmeral posuvkou tam nie je.zajtra sa pokusim nahodit foto pre vacsiu predstavivost. Citovat
jozefsv Odesláno 5. duben 2009 Autor Odesláno 5. duben 2009 malo by to byt cislo 2 ak som si to spravne predstavil edit - a je to ta guma cez ktoru ide skrutka cislo 3 [upravil dne 5.4.09 jozefsv] Citovat
BoneDaddy Odesláno 5. duben 2009 Odesláno 5. duben 2009 Hmm tak to jsem v replice ještě neviděl. Asi jedině koupit v Peugeotu. 0000180645 OJNIČKA 1 423,75 CZK 1 694,26 CZK 1 694,26 CZK V serviceboxu bohužel pruměr není uveden. Citovat
jozefsv Odesláno 5. duben 2009 Autor Odesláno 5. duben 2009 ved to.pozeral som to v pl a origo v peugeote to stalo 40 eur.chcelo by to vediet ten priemer a bude to stat par eur. takze jedine ak by to mal niekto nahodou zmerane Citovat
BoneDaddy Odesláno 5. duben 2009 Odesláno 5. duben 2009 Už to tak bude. Teď mě napadá, neměl náhodou měněné všechny Y2K? Tuším, že to v nějakém vlákně psal. Třeba to měřil, nebo by byl schopen zjistit. Citovat
jozefsv Odesláno 5. duben 2009 Autor Odesláno 5. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Už to tak bude. Teď mě napadá, neměl náhodou měněné všechny Y2K? Tuším, že to v nějakém vlákně psal. Třeba to měřil, nebo by byl schopen zjistit. tak sa snad ozve Citovat
Y2K Odesláno 5. duben 2009 Odesláno 5. duben 2009 Ja som to menil cele... Stalo to 80 EUR Ale ja som mal zlu tu gumu na opacnej strane. PS: Skoda ze som to zahodil, som ti to mohol dat, ta cast co zhanas tam bola OK [upravil dne 5.4.2009 Y2K] Citovat
jozefsv Odesláno 5. duben 2009 Autor Odesláno 5. duben 2009 Původně zaslal: Y2K Ja som to menil cele... Stalo to 80 EUR Ale ja som mal zlu tu gumu na opacnej strane. PS: Skoda ze som to zahodil, som ti to mohol dat, ta cast co zhanas tam bola OK [upravil dne 5.4.2009 Y2K] to mi je jasne ze to doma len tak nikto nebude drzat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.