309GT Odesláno 24. červenec 2009 Odesláno 24. červenec 2009 Tak to jo,ještě štěstí že nám stačí malej,jinak bych asi jezdil na podvalu:D:D Citovat
radek26 Odesláno 12. červenec 2010 Autor Odesláno 12. červenec 2010 A pomaly sa ide na vec Chlapík to na križovatke neodhadol, tak ma posunul na hlavnú skoro som mu poďakoval, že konečne niečo začnem robiť Citovat
radek26 Odesláno 12. červenec 2010 Autor Odesláno 12. červenec 2010 Dva dni som sa zabával, dopadlo to takto a teraz chcem zmeniť všetko Tmavo sivú strechu, predný zadný nárazník (alebo čo to je) a dvere do ich výšky len som zvedavý ako sa mi to podarí [upravil dne 12/7/10 radek26] Citovat
radek26 Odesláno 12. červenec 2010 Autor Odesláno 12. červenec 2010 No a ešte aj farba, zatiaľ akože Citovat
Qcko Odesláno 13. červenec 2010 Odesláno 13. červenec 2010 CO je to predny zadny naraznik? Ci ti tam chyba ciarka ... kazdopadne neprezen to, toto auticko vie byt velmi pekne ked sa ide nanho s citom Presiel som si cele vlakno a musim povedat ze s tym prednym naraznikom si urobil dojem, ta foto z blizka vyzera ako origo naraznik a este v ciernej farbe, uplne hladky, respekt:mrk [upravil dne 13/7/10 Qcko] Citovat
radek26 Odesláno 22. červenec 2010 Autor Odesláno 22. červenec 2010 Peugeot predstavil nový znak, pekný myslím že je v poradí desiaty od roku 1850 No a tak aj ja som dal staro nový, páči sa mi z nich najviac rok 1960 Citovat
radek26 Odesláno 2. srpen 2010 Autor Odesláno 2. srpen 2010 Snažil som sa opraviť fľak na streche nastriekal som to airbrush pištolkou a teraz len riešim ako vyleštiť ten zostatok [upravil dne 2/8/10 radek26] Citovat
winco Odesláno 2. srpen 2010 Odesláno 2. srpen 2010 krasne to tam vyzera :super:super:super:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.