zzipCZ Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 já jo mám druhýho a jsem plně spokojen:D:potlesk [upravil dne 21/3/09 zzipCZ] Citovat
Guest Scratch Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Původně zaslal: gen.Migen Ja bych peugeota už nekoupil u 2,1 td se ani nedivim :-), ale nic proti :-) Citovat
Bobo.KH Odesláno 22. březen 2009 Odesláno 22. březen 2009 Mam tez 1,8 16v.A na par drobnosti si nemuzu stezovat.Nemenil bych ani zanic:D:D:D Citovat
zidacekkk Odesláno 23. březen 2009 Odesláno 23. březen 2009 Můžu s klukama jenom souhlasit. Mám 136tis. km a zatím jsem měnil pouze věci typu olej, filtry, těsnění, rozvody - po koupi atd. Můžu jen doporučit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.