Pe.Tr Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Medvěde , probrali jsme i jiné věci , navíc já kdysi kvuli hokeje byl schopen projet celou čr;) Citovat
paul jane Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 to medved : tak ja uz na zacatku predesilal ze se asi bude koukat a mam pocit ze i pri tom jsem se pokecali a jsem rad ze se kluci ukazali Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.