MrChodny Odesláno 7. březen 2009 Odesláno 7. březen 2009 Chlapi, vsiml sem si tu, ze tu resite srazek v Pribrami - My Saxisti mame v planu 4.4. mensi srazek v Hodonine - je to cca 20km od dalnice D2, takze klidne dojedte. Detajly najdete tady. Fotky z lonskeho srazku jsou pak tady. Citovat
MrChodny Odesláno 7. březen 2009 Autor Odesláno 7. březen 2009 loni bylo jenom jedno GTIcko, letos se snad polepsite Citovat
kujon106 Odesláno 8. březen 2009 Odesláno 8. březen 2009 Pakliže se nenaskytne něco neočekávaného, tak milerád dorazím, díkes za pozvání Citovat
Ondřík106s Odesláno 8. březen 2009 Odesláno 8. březen 2009 tak do honcku jedu, je to muj druhý domov, uz se tesím;) Citovat
Lentilka Odesláno 8. březen 2009 Odesláno 8. březen 2009 pokud do toho nevleze nic zvláštního nebo se auto nerozpadne tak dojedu... co tam udělat moravskej sraz??? Citovat
Lentilka Odesláno 8. březen 2009 Odesláno 8. březen 2009 Původně zaslal: kujon106 Pakliže se nenaskytne něco neočekávaného, tak milerád dorazím, díkes za pozvání to už budeš mít značky? Citovat
kujon106 Odesláno 8. březen 2009 Odesláno 8. březen 2009 Původně zaslal: Lentilka Původně zaslal: kujon106 Pakliže se nenaskytne něco neočekávaného, tak milerád dorazím, díkes za pozvání to už budeš mít značky? Značky budu mít už zejtra, Pavlíku Citovat
Lentilka Odesláno 8. březen 2009 Odesláno 8. březen 2009 no jinak to video se nechtělo nahrát tak to o víkendu zkusím zmenšit a hodím to tam pak... Citovat
jakub106GTI Odesláno 9. březen 2009 Odesláno 9. březen 2009 Tak na mě je to moc moc daleko........... Citovat
jiri106xs Odesláno 9. březen 2009 Odesláno 9. březen 2009 Taky tak:nevim Když všechno stihnu, tak možná tu Příbram, ale Hodonín nedopadne. Citovat
Ondřík106s Odesláno 9. březen 2009 Odesláno 9. březen 2009 tak jestli me neskolí nejaká nemoc, tak pojedu, a jestli muzu tak vezmu kamaráda s peknou 205 GTi Citovat
306gti6 Odesláno 9. březen 2009 Odesláno 9. březen 2009 Kamaradi s VTSkama ma pozvali na ten zraz do Hodosa ale neviem ci to nebude blbe tam dojst s 306 GTI 6? Citovat
MrChodny Odesláno 9. březen 2009 Autor Odesláno 9. březen 2009 No planovali jsme to jako maly srazek VTSek + par 106tek Citovat
Guest RABI Odesláno 9. březen 2009 Odesláno 9. březen 2009 Mám to kousek(20km). Jestli do toho nic nevleze,tak tam bude další 106. Citovat
jan07 Odesláno 24. březen 2009 Odesláno 24. březen 2009 tak kdo zvas tam tedy pojede?Ja asi na 90% jo. Citovat
Ondřík106s Odesláno 26. březen 2009 Odesláno 26. březen 2009 TAK JÁ UŽ NA SRÁZEK NEDOJEDU, AUTO JE PRODÁNO!!!!!!s pozdravem Ondra PS: urcite se dojedu pochlubit nekam s mojím novým miláčkem, který bude překvapením:cool: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.