Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Demontáž rádia Clarion + možnost připojení MP3


Recommended Posts

Odesláno

Demontáž rádia Clarion + možnost připojení MP3

Zdarec vsichni,

vím, že se to tady mnohokrát probíralo, ale...

Mam ve sve 306 (r.v. 97) origo radio Clarion na kazetu viz. foto a potreboval bych k nemu pripojit MP3 - tedy 3,5 jackem. Nechce se mi tam moc kupovat nove radio, mam pocit, ze by to zmenilo ergonomii stredoveho panelu a navic zbytecne kacky navic..

Napadaji me 2 moznosti:

1) nejaky vstup do tohoto radia zezadu?! Nevite, je tam nejaky? Nejspis ne, co?!

nebo

2) kazetou s kablikem, ktera je bezne k dostani v elektrech, cca. 300,-?!

Nevite, jakym bezeskodnym zpusobem dostat radio ven?

At pro prvni moznost, nebo i pro moznost skovani kabliku a zavedeni jej do kastliku pod radiem...

Ď ZA KAŽDOU RADU!!! :-)Demontáž rádia Clarion + možnost připojení MP3

post-0-14109605102854_thumb.jpeg

Odesláno

chvilku som tam mal aj ja tu kazetu..

vyberes radio, rozoberies kazetu a rozpajkujes, potom pretiahnes ten kabel zozadu do radia, napajkujes nas5.. potom uz len dotiahnes ten kabel k popolniku a je to.. ziadna kable ti nikde netrcia..

radio vyberies tak, ze zasunies srubovak alebo noz zospodu radia a vyhnes tam to co ho tam drzi, ak pohladas tu na fore bola aj fotka.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...