jan.tesarcik Odesláno 6. březen 2009 Odesláno 6. březen 2009 Demontáž rádia Clarion + možnost připojení MP3 Zdarec vsichni, vím, že se to tady mnohokrát probíralo, ale... Mam ve sve 306 (r.v. 97) origo radio Clarion na kazetu viz. foto a potreboval bych k nemu pripojit MP3 - tedy 3,5 jackem. Nechce se mi tam moc kupovat nove radio, mam pocit, ze by to zmenilo ergonomii stredoveho panelu a navic zbytecne kacky navic.. Napadaji me 2 moznosti: 1) nejaky vstup do tohoto radia zezadu?! Nevite, je tam nejaky? Nejspis ne, co?! nebo 2) kazetou s kablikem, ktera je bezne k dostani v elektrech, cca. 300,-?! Nevite, jakym bezeskodnym zpusobem dostat radio ven? At pro prvni moznost, nebo i pro moznost skovani kabliku a zavedeni jej do kastliku pod radiem... Ď ZA KAŽDOU RADU!!! :-)Demontáž rádia Clarion + možnost připojení MP3 Citovat
genzer Odesláno 6. březen 2009 Odesláno 6. březen 2009 co zkusit toto? http://www.aukro.cz/item573381633_kazetovy_mp3_ovladani_pomoci_vaseho_prehravace.html a kaztu s kablikem maj na aukru i za 50kc a levnejc,staci hledat http://www.aukro.cz/item570893349_kazetovy_adapter_cd_md_mp3_ipod.html Citovat
PnR Odesláno 6. březen 2009 Odesláno 6. březen 2009 chvilku som tam mal aj ja tu kazetu.. vyberes radio, rozoberies kazetu a rozpajkujes, potom pretiahnes ten kabel zozadu do radia, napajkujes nas5.. potom uz len dotiahnes ten kabel k popolniku a je to.. ziadna kable ti nikde netrcia.. radio vyberies tak, ze zasunies srubovak alebo noz zospodu radia a vyhnes tam to co ho tam drzi, ak pohladas tu na fore bola aj fotka. Citovat
jan.tesarcik Odesláno 6. březen 2009 Autor Odesláno 6. březen 2009 A není náhodou zezadu tohoto rádia nějaký vstup - cinče? Třeba na měnič CD? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.