jakub106GTI Odesláno 7. duben 2009 Odesláno 7. duben 2009 Původně zaslal: Black Joe Zatím je autí ještě trošku zablácené a se zimákama ,ale udělám vše proto, abych se tam taky ukázal ve vší parádě. to zvladnes i bez toho aspon se vsichni pozname je jen pres net Citovat
makouš Odesláno 7. duben 2009 Autor Odesláno 7. duben 2009 no tak vypada ze nejaka ucast bude tak si dame srazek mezi 9 a ctvrt na deset u vchodu Citovat
kujon106 Odesláno 7. duben 2009 Odesláno 7. duben 2009 žel bohu, přožívám stále finanční krizi, takže se tam neukážu... Tož jindy Citovat
jiri106xs Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Obávám se, že mezi 9 a 9:15 to nestíháme. Vi dím to tak na 11 až 11:30:roker Citovat
jakub106GTI Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 já chci vyrazit kolem 8 hodky dřív tu svou z postele nedostanu:) takže tam budu tak v 10... Citovat
Alesek Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Já se omlouvám bohužel auto mám v servise, a pravděpodobně se nestihne opravit, takže se nedostavím, možná jen jako učastník bez vozu, mohl bych jet puntem:D Citovat
jakub106GTI Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: s1600 ja vaham.. tak neváhej Citovat
s1600 Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 jestli mi prijdou podlozky do konce tydne,tak pojedu..sice nemam auto,je porad v servisu,ale zkusim to stihnout.. Citovat
Black Joe Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: jakub106GTI Původně zaslal: Black Joe Zatím je autí ještě trošku zablácené a se zimákama ,ale udělám vše proto, abych se tam taky ukázal ve vší parádě. to zvladnes i bez toho aspon se vsichni pozname je jen pres net Tak kola přezutá ,teď to jen vyleštit a pokud nepřijde něco vážného tak jsem tam co by dup. Citovat
Black Joe Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: kujon106 žel bohu, přožívám stále finanční krizi, takže se tam neukážu... Tož jindy Tož se svez s někým kdo tam jede alespoň . Uděláš nám všem radost:D Citovat
Black Joe Odesláno 10. duben 2009 Odesláno 10. duben 2009 Tak auto umyto a trochu i naleštěno, doufám, že se zítra v hojném množství setkáme v Příbrami. Citovat
Black Joe Odesláno 11. duben 2009 Odesláno 11. duben 2009 Tak jsem se vrátil ze srazu v Příbrami ,setkal jsem se s Jakubem i Makoušem, bohužel bylo tam spousta lidí , aut a tak se o srazu moc mluvit nedá , ale jinak to tam bylo fajn. Posílám pár fotek Zde u svého autí [upravil dne 11.4.2009 Black Joe] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.