Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Black Joe

Zatím je autí ještě trošku zablácené a se zimákama :D ,ale udělám vše proto, abych se tam taky ukázal ve vší parádě:D.

to zvladnes i bez toho aspon se vsichni pozname je jen pres net
Odesláno

Já se omlouvám bohužel auto mám v servise, a pravděpodobně se nestihne opravit, takže se nedostavím, možná jen jako učastník bez vozu, mohl bych jet puntem:D

Odesláno
Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: Black Joe

Zatím je autí ještě trošku zablácené a se zimákama :D ,ale udělám vše proto, abych se tam taky ukázal ve vší parádě:D.

to zvladnes i bez toho aspon se vsichni pozname je jen pres net

Tak kola přezutá ,teď to jen vyleštit a pokud nepřijde něco vážného tak jsem tam co by dup. :D

Odesláno
Původně zaslal: kujon106

žel bohu, přožívám stále finanční krizi, takže se tam neukážu... Tož jindy :)

Tož se svez s někým kdo tam jede alespoň . Uděláš nám všem radost:D

Odesláno

Tak jsem se vrátil ze srazu v Příbrami ,setkal jsem se s Jakubem i Makoušem, bohužel bylo tam spousta lidí , aut a tak se o srazu moc mluvit nedá , ale jinak to tam bylo fajn. Posílám pár fotek

Zde u svého autí:D

[upravil dne 11.4.2009 Black Joe]

post-0-1410960587395_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...