virnik Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 našiel som cekom peknu reklamu na 306 break Citovat
virnik Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 a tu je ešte odkaz na katalog vyrobcuhttp://www.mad-tooling.com//Powersprings-Interactivesuspension.pdf Citovat
virnik Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 a ešte domacu stranku vyrobcu v holansku:papahttp://www.mad-tooling.com/wm.cgi?lng=EN&main=3 Citovat
virnik Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 tu ešte davam navod v origo s fotkami a postupom Citovat
virnik Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 nastavenie omedzovača brzdnej sili:D Citovat
virnik Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 a ešte česky preklad od predajcu keby mal niekto zaujem si to namontovat možem to odporučit zdvihlo to trochu zadok a pruženie je trochu tvrdsie ale to poznat malo ale hlavne ked naložim niečo do kufra alebo zapnem vozik za tažne uz mi to neohlodava matičku zem:D:aut:aut:mrk Citovat
virnik Odesláno 15. březen 2009 Autor Odesláno 15. březen 2009 po najazdeni par km asi 1000 sa mi pruzinky osvetčili mal som v kufti vyse 250 kg a ani som o tom nevedel konečne to nešúcha Citovat
virnik Odesláno 13. duben 2009 Autor Odesláno 13. duben 2009 odporučam si to dat kdo mate problemy s s tim:D:D Citovat
STEFFI 2 Odesláno 28. září 2011 Odesláno 28. září 2011 Auto bolo dovezene z Holanska.Lenze jedna pruzina mi chybala a chcel som aby to bolo ako predtym,ale jednu pruzinu nemal nikto.Tak som kupil novu sadu od MAD-u.Poviem vam pravdu je to super,a pritom mam repas robeny vo februari 2011 v Ostrave u AUTOCHODURA.Repas sa robil po 200tis.km. Citovat
vavoj Odesláno 29. září 2011 Odesláno 29. září 2011 jak dlouho si to dělal ? docela se mi to líbí co jsem pochopil jsou tam měchy někde, jsou foukatelný ? nebo tam je jenom ta přídavná pružina ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.