Cune Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Ahoj, máte někdo zkušenosti s naftou Shell V-Power Diesel? Máte někdo konkrétnější informace o této naftě, než jaké je možné si přečíst na stránkách společnosti Shell? Vyplatí se tankovat toto palivo a platit vyšší cenu? Je skutečně lepší než klasický diesel a nebo je to jen reklamní tahák? Hodně jsem se zde dočetl o aditivu VIF. Je Shell V-Power Diesel tak kvalitní palivo, že by toto aditivum nepotřebovalo? Na jaké parametry nafty má VIF vliv? A nebo zde provádím ono známé míchání jablek s hruškami? Na stránkách společnosti Shell jsem se o Shell V-Power Diesel dočetl pouze toto : Dnešní dieselové motory by vzhledem k mimořádně preciznímu fungování měly být maximálně chráněny před důsledky vzniku usazenin. Nejnovější složení a parametry čisticích přísad použitých u Shell V-Power Diesel znamenají revoluci v tomto oboru. Provedené testy potvrdily, že čisticí přísady obsažené v nejnovějším palivu Shell vykazují výrazně vyšší účinnost při odstraňování nečistot ve srovnání se standardními typy obohaceného paliva. Přednosti paliva V-Power Diesel podtrhuje maximální efektivita procesu spalování. Vysokotlaký motor poháněný a čištěný palivem Shell V-Power Diesel znamená pro řidiče vozu větší sílu, maximální výkon a lepší citlivost. Nové palivo kromě čisticích přísad obsahuje složky, které předcházejí korozi. Díky jejich použití je motor udržován v ideálním stavu, což prodlužuje jeho životnost při zachování vysokého výkonu. Pro větší pohodlí řidičů nový V-Power Diesel obsahuje také prostředky proti vzniku pěny, které zajišťují pohodlné tankování. http://www.shell.com/home/Framework?siteId=cz-cz&FC2=/cz-cz/html/iwgen/shell_for_motorists/fuels/zzz_lhn.html&FC3=/cz-cz/tailored/shell_for_motorists/fuels/vpower_diesel_pp/vpower_diesel_pp_about_ga_1602.html
agresssor Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 braal sem ted 2 za sebou plnou nadrz a je to znat, mensi spotreba lip to jde do otacek, teda aspon me to prislo...
asaad Odesláno 18. únor 2009 Odesláno 18. únor 2009 Ja ji bral tenkrat dlouhodobe do Forda Escorta - chudak neprezil vylet na budku Taky jsem mel pocit ze je s V-powerem malinky zlepseni.Ale jelikoz uz mam 2roky Coupe tak tankuju benzin V-power. Ze skusenosti kamaradu je pry lepsi Verva od Benziny + clanek kde se da taky lecos docist http://auto.idnes.cz/test-drazsi-nafty-benzina-prekvapila-shell-zklamal-fxl-/automoto.asp?c=A080915_145641_automoto_fdv [upravil dne 18/2/09 asaad]
Recommended Posts