306gti6 Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 Caute kto vie kde sa daju zohnat tieto tesnenia na vstreky obrazok (2) http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=N3F114N65A&refaff=N3F%20%201%2014N65A alebo nema niekto zvysne:D [upravil dne 11/2/09 306gti6] Citovat
pastorek Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 Ja som ich kupoval v Bosch servise. Sú to normálne gumové \"O\" krúžky. Rozmerovo sú zhodné horné i dolné na vstrekovači i na regulátore tlaku. Cenu si už presne nepamätám ale zdá sa mi že 15 Sk/ks. Určite sa dajú podľa rozmeru kúpiť i inde a lacnejšie. Citovat
306gti6 Odesláno 11. únor 2009 Autor Odesláno 11. únor 2009 Len ci tie gumove kruzky mozu ist do styku z benzinom:myslim Citovat
pastorek Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 Původně zaslal: 306gti6 Len ci tie gumove kruzky mozu ist do styku z benzinom:myslim Na 90% áno a pri kúpe sa dá spýtať na aký účel boli pôvodne učené. Citovat
306gti6 Odesláno 11. únor 2009 Autor Odesláno 11. únor 2009 Len tak nahodou by si mi ich nemohol zohnat? a potom ked tak poslat...Lebo tu naokoly nic take nemaju aj som pozeral na nete a nic.Bol by som ti moc vdacny:roll Citovat
pastorek Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 Původně zaslal: 306gti6 Len tak nahodou by si mi ich nemohol zohnat? a potom ked tak poslat...Lebo tu naokoly nic take nemaju aj som pozeral na nete a nic.Bol by som ti moc vdacny:roll Dá sa. Chceš originál Peugeot, Bosch alebo náhradu? Citovat
306gti6 Odesláno 12. únor 2009 Autor Odesláno 12. únor 2009 No ja som pozeral original v peugeote 2kuse stoja 600sk!!!Tak keby si mohol zohnat neaku repliku alebo vtom boschservise neakych 10ks a urcite myslis tie kruzky co ja? Citovat
pastorek Odesláno 12. únor 2009 Odesláno 12. únor 2009 Mýslím tie isté. Na tom obrázku je to zrejmé. diel 1981.31, na motor XU10J4RS, 7,8 x 3,6 mm. I keď na type motora moc nezáleží oni sú rovnaké ešte od čias K-Jetronic. Prvé som pred 15 rokmi kupoval na Audi 100. Na budúci týždeň stredu idem pre tovar, tak sa stavím v tom Bosch servise. Keby si mi cez U2U poslal telefónne číslo tak ti od nich zavolám cenu a ak bude vyhovovať tak rovno objednám. Citovat
pug Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 pastorek aj j aby som mal zaujem, chystam sa na jar cistit motor a dat von aj vstrekovaciu listu takze bude treba pretesnit pre istotu, dik Citovat
pastorek Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Dnes poobede idem do predajne kde kupujem diely, majú i oleje tak sa popýtam za aké ceny. Citovat
pug Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 oki spytaj sa prosim, ale ak by si mi mohol dat vediet cim skor, lebo sa dohadujem s AKCZ Citovat
pastorek Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: pug oki spytaj sa prosim, ale ak by si mi mohol dat vediet cim skor, lebo sa dohadujem s AKCZ Tak tie oleje sú asi najlacnejšie na olejpošte. Prevodový by sa dal za cca 9 € no motorový je pultová cena 17,96€ . Cena na olejpošte (12,61€) je pod nákupom bežných predajcov. Podľa informácií sa robí iba v 1l balení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.