volvik Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 Zdravim panove mam doma original zrcatka ze saxa zbyly brachovi jsou v laku ale nevim jestli budou pasovat na moji 306-ku nemate s tim nekdo nejake zkusenosti? Diky za rady Citovat
Qcko Odesláno 28. leden 2009 Odesláno 28. leden 2009 Tak ked ich mas doma, tak ich jednoducho prirovnaj, ak su tvarovo zhodne z vonku, mali by pasovat...a kazdopadne vymontovat spatne zrkadlo je chvila, ak ho nemusis rozoberat;) Citovat
volvik Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 dobre diky nejak si s tim pohraju ale ted jak je ta zima tak se mi do toho moc nechce Citovat
JohnyLBC Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 tak to nevim, ale dneska sem si stříkal zrcátka stříbrnou metalízou do barvy auta, vypadá to skvěle ) a sry za Citovat
bubakkaja Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 Tusim ze nepasujou maj jiny plast k ramu okna.Jsou snad stejne se 106kou. Citovat
volvik Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 To nevim ale zda se mi ze je to stejne jak u 106-ky budu to muset nejak vyresit ale nevim jak Citovat
Qcko Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 ak ti ide len o ten lak, tak ten plast ktory sa lakuje sa da dat zo svetla dole a dobry lakyrnik ti ich v pohode striekne:super Citovat
volvik Odesláno 15. únor 2009 Autor Odesláno 15. únor 2009 ne barvu mame stejnou o to mi moc nejde jde mi jenom o to jak je tam dam protoze ty plasty nepasujou tak jak maji Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.