jety Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 Zdarec. Nemáte někdo zkušenost, kde by se dal sehnat samotný výpustný šroub mot.oleje na 106 (1.1), r.v97 nebo zda by tam pasoval i z jiného auta? Dííík:myslim (pozn. v Autokelly ho nemají..) Citovat
BoneDaddy Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 Nevím jaký kod motoru má 1.1 ale tady jsem jen tak zvolil nějaký TU1M: 0000016393 VYPOUŠ UZÁVĚR 36,50 CZK 43,44 CZK 43,44 CZK 0000016454 TĚSNĚNÍ 59,25 CZK 70,51 CZK 70,51 CZK To se dá přežít si myslím. [upravil dne 26/1/09 BoneDaddy] Citovat
jety Odesláno 27. leden 2009 Autor Odesláno 27. leden 2009 Dík, zkusím tedy zajet přímo do Peugeotu..... Citovat
BoneDaddy Odesláno 27. leden 2009 Odesláno 27. leden 2009 Nemáš zač, podle mě to bude nejrozumnější. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.