Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Čaute!

Potrebujem poradiť či sa dá pripojiť na toto rádio ( http://www.epicom.sk/zbozi/sony-bluetooth-autoradio-s-cd-prehr-mexbt3600u/detail.aspx?p=z:122308) redukcia na ovládanie pod volantom ( http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/) ?

A ešte som nikde nenašiel či sa dá pripojiť SUBWOOFER?:myslim

Díky.:papa

tak je to do te diry pro DO sony joystick , tady to i pišou

http://www.stualarm.cz/produkt/52canso-uni-adapter-can-bus/ovladani-sony-rychl-15-osv-zpat/

subač sem mel pripojenej takže ok , ovladani primo na radiu

Odesláno
Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Čaute!

Potrebujem poradiť či sa dá pripojiť na toto rádio ( http://www.epicom.sk/zbozi/sony-bluetooth-autoradio-s-cd-prehr-mexbt3600u/detail.aspx?p=z:122308) redukcia na ovládanie pod volantom ( http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/) ?

A ešte som nikde nenašiel či sa dá pripojiť SUBWOOFER?:myslim

Díky.:papa

ja maam takisto tento adapteer a funguje ovladanie, sice parkrat sa stalo to ze koliesko, co je na prepinanie uz zadefinovanych radii, na poziciach, prepinanie dalsieho albumu na CD, alebo albumu na USB kluci... ze namiesto prepnutia albumu mi hodilo len dalsiu pesnicku.. a v radiu slo vyhladavat len dalsiu frekvenciu..proste sa chovala ako tie tlacitka pred hlasom zo soferovej strany... ale to asi len nejak nahodou blblo...

display..no zobrazovanie CD a USB veci, MP3 ci skladieb, to neide, asi ani na tomto modeli to nepojde, zobrazi len akurat radio stanicu, RDS ikonku TA ikonku, Hlasitost.. aa asi toz secko... zevraj novsie Sony radiaa uz neposielaju info von cez zadny konektor na externy display.. neviem ako a co je na tom.. len tak pre info, ze ako funguje u mna pri radiu Sony CDX-GT616U

Odesláno

tlacidlo 6-7 (podla toho ktorym smerom som tocil) mi reagovalo ako tlacidla 3-4

dodnes neviem preco..

dorabal som palubny pocitac, menil packy na lepsie, mal som packu aj k radiu a vtedy ze si dorobim to ovladanie...

ked som si dorobil packu, aktivovat to cez diagnostiku netrebalo, fungovalo... ale uz s redukciou od stualarmu, ci vecickou - 53dpgs003 - od firmy Connects2.com..

ci ked sa dobre pamatam, fungovalo hned vsetko po nahodeni redukcie

ale kolecko 6-7 reagowalo tak ako tlacidla 3-4...po nejakej dobe som daco robil na aute..a odpajal baterku a tak.. aj packy zas pod volantom a nejake kable v BSI

ked som to vsetko napojil naspat.. vtedy sa stal zazrak.. :D a ovladanie, ci kolecko 6-7 mi zacalo fungovat tak ako ma, ze prepinat albumy a nie nie nasledujuce pesnicky... no a to slo vzdy vzdy tak

az len raz ked som nastartowal a siel a zrazu mi blbla.... potom nic... dalsi den uz normalne sla zase...

takze dovod preco to blblo neviem....

viem len to ze menil som packy pod volantom, mal aj ovladanie k radiu, spojazdni som, vsetko slo,

dokonca aj palubny pocitac, udaje..nic som nikde cez diagnostiku neaktivoval..

takze asi tak, toz moje skusenosti ;)

vela stastia;) celkom je to drahee ale tak zatial to vyuzivam :)))

raz zijeme :super:potlesk

[upravil dne 25.1.2009 buga]

post-0-14109604315695_thumb.png

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...