Radek 306 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 nebo třeba Honič Tří Pístů jezdil jsem tuhle ve fábce druhé generace, samo že HTP a jako 1 a 2 kvalt to letí jak blázen, se to tváří jak to nepojede, ale od 3 a výš nic, ale tak neni divu a ten divnej zvuk od motoru dovnitř proniká, kdyby aspoň to ne dalo by se říct že je to dobrý do města (výkonem) ale zase spotřeba u toho taky neni moc dobrá...motor je to na nic když fábku tak ta 1.4 55kw docela jde, ale to jem už odbočil Citovat
Andreww Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Podle mě není HTP dobré absolutně na nic... ani na spotřebu. Ten kolega si někde našel dlouhodobý test spotřeby všech kubatur Fabií II a hádejte, která vyšla nejhůře. Navíc je malá, slabá a co je aktuální, tak netopí. Prostě mu v servisu řekli, že to topit nebude. Citovat
309GT Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Já jednou jel s tou 1.4 16V 74kw (100PS) a to lítalo parádně...ale je jich málo Citovat
JardaMoj Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 tu 1.4 ma kamos a rika ze pecka, kazdopadne ja bych do fabky nesel:nevim Citovat
Radek 306 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 ono základ je nemít tam škodováckej motor...jediný dva motory co tam fungujou skvěle jsou ty německý 1.4 55kw a 1.4 74kw, jinak je to hnus, to je co se týče řady I, u II možná ta 1.4 59kw nemusí bejt zlá..no nechme rači fóbie [upravil dne 3/2/10 Radek 306] Citovat
shark734 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 kamarat ma fabiu 1.9TDi vw motor...no ide dobre len ten motor prehuci v interieri aj radio a subac Citovat
309GT Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Tomu bych věřil.Ono i v Octavii je slyšet jak přikládá do kamen:D:D Citovat
Radek 306 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 to jo až Superb to docela utlumí, ale taky za jaký prachy zlatý HDi Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 moje laufy neutlumi nic mel jsem fobii 1,2HTP ve vybave junior - cervenou barvu, jsem to parkoval ve vedlejsi ulici, jak jsem se stydel.... a to byl kruty prechod na fobii ze sluzebniho BMW Z3 Citovat
kovi306 Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 joj samá chvála na 3-válco¨výho fabiana ta 1.4 16V ta jede jak svině ale to HTP to je moc:aut Citovat
omegascream Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Původně zaslal: 309GT Já jednou jel s tou 1.4 16V 74kw (100PS) a to lítalo parádně...ale je jich málo mama ju má a je to fakt drak. Na diaľnice 130 a vyššie je hlučná, ale čo sa dynamiky týka, zdá sa mi normálne lepšia, než moja 307 Citovat
Qcko Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Znáte vyjmenovaná slova pro votuningáře? Pyčo, pýchat, pytel, pysk, netopýr, pyvo, čyp, Mymoňský_války, kyndervejce, kýbl, kyt. A na to, co si popíšeme dneska, budeme potřebovat kýbl kytu pyčo. ...tak to je moc:D:D:D Citovat
oni Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 rouru vod kamen, mají v tuningshopu OBI - to je taky hlaska, dole jsou odkazy, taky docela prdel... Citovat
Dopiťák Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Původně zaslal: Qcko Znáte vyjmenovaná slova pro votuningáře? Pyčo, pýchat, pytel, pysk, netopýr, pyvo, čyp, Mymoňský_války, kyndervejce, kýbl, kyt. A na to, co si popíšeme dneska, budeme potřebovat kýbl kytu pyčo. ...tak to je moc:D:D:D co dodat:D:potlesk:potlesk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.