greg Odesláno 26. prosinec 2008 Odesláno 26. prosinec 2008 Zdravím, při puštěném rádiu mi drnčí něco v obou předních dveřích, nevíte někdo jak sundat tapece? p306 1997 novej model Citovat
Pllaša Odesláno 26. prosinec 2008 Odesláno 26. prosinec 2008 to muzou delat motorky nebo kabely co mas ve dverich_!kdyz vosolim radio tak mi taky drnci dvere_!! Citovat
greg Odesláno 27. prosinec 2008 Autor Odesláno 27. prosinec 2008 dneska jsem zkoušel tapec oddělat, vyšrouboval jsem 3 šrouby a reprák,. spodek je už volnej ale navrchu to pořád někde drží ale vidět nic neni muže někdo poradit? Citovat
greg Odesláno 27. prosinec 2008 Autor Odesláno 27. prosinec 2008 tak už jsem stáhl, jak na to p306, něco jsem vyčetl, ale nepíše se tam pro muj model jak je to s kolíkem na zámek dveří. můžu ho vytáhnout, nahoru? Citovat
Pllaša Odesláno 28. prosinec 2008 Odesláno 28. prosinec 2008 tak to s tim ti moc neporadit! ale mohl by si mi rict kde si to sehnal tu knizku?ze bych si ji taky stahnul Citovat
greg Odesláno 28. prosinec 2008 Autor Odesláno 28. prosinec 2008 našel jsem ji na foru peugeotclubu.eu http://rapidshare.com/files/124262307/Peugeot_306.pdf.part1.exe http://rapidshare.com/files/124270549/Peugeot_306.pdf.part2.rar http://rapidshare.com/files/124279445/Peugeot_306.pdf.part3.rar http://rapidshare.com/files/124285112/Peugeot_306.pdf.part4.rar Citovat
Hope272 Odesláno 31. prosinec 2008 Odesláno 31. prosinec 2008 jeden šroubek v madle,jeden pod stahováním okének a jeden zespoda madla,pak to drží na těch narážečkách a tahat nahoru přes ten čudl na zamčení dveří,musíš ještě vyndat rámeček otevírání dveří [upravil dne 31/12/08 Hope272] Citovat
greg Odesláno 2. leden 2009 Autor Odesláno 2. leden 2009 dík Hope272, ten čudl zamčení mi vrtal hlavou, ale jaxem za to vzal bylo jasno Citovat
greg Odesláno 2. leden 2009 Autor Odesláno 2. leden 2009 jo a eště k té příručce heslo je myslím - Leonardo Citovat
a.l.k.a Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 taky jsem to rozebral a drncej mi tam ty sneky na stahovani oken. bohuzel s tim nejde nic udelt tak jsem aspon vsechno dotahnul a co slo vypodlozil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.