savrill Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 Zdravim můžete mi helhpnou.Nějak mi padá přední levá strana k asfaltu.Přemejšlim jestli to je tlumičema, či pružinama, nobo tim že mám zrezlí talíře? Citovat
pavloucha Odesláno 16. prosinec 2008 Odesláno 16. prosinec 2008 možná unavená pružina,zkontroloval bych celý uložení Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.