jirick Odesláno 18. září 2002 Odesláno 18. září 2002 Sháním zadní nápravu na 106. Firma v Pribrami mi ji nechtela opravit, protoze pry u 106 je to problem. Nemate nekdo podobny problem? Citovat
reboot Odesláno 18. prosinec 2002 Odesláno 18. prosinec 2002 Zkus Patera servis v Radotíně. (Netuším jestli 106 dělaj,ale asi mne to taky čeká...).Kontakt...teď si nevzpomenu,ale už byl ve fóru uvedenej. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.