Guest gorlo Odesláno 28. listopad 2008 Odesláno 28. listopad 2008 Mám problém, mlj Peugeotek netopí na nohy, jako, že netopí vůbec. Když dám páčku do polohy pro nohy, tak fouká akorát vršek. Bude to buď ulomená klapka, nebo lanko zadřený.Chci se zeptatm, jestli měl někdo stejný problém a jak to vyřešil, páč je mi sakra zima na nohy? Citovat
pastorek Odesláno 28. listopad 2008 Odesláno 28. listopad 2008 Ešte môže byť bowden vyskočený z uloženia alebo zlomený drôt. Citovat
Guest gorlo Odesláno 28. listopad 2008 Odesláno 28. listopad 2008 Teorie o tom proč to nejde by byla, ale jak se do toho dostanu, musím zepředu, jak jsou ovládací páčky, nebo to začínat postupně odkrytovat z kraje, zespodu z vrchu????? Citovat
Marcel505 Odesláno 28. listopad 2008 Odesláno 28. listopad 2008 Není to třeba zaseklá klapka? Přepínají se lankem nebo ještě podtlakem? (V případě podtlaku se dost často stávalo, že hadička seskočila z tý membránky...) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.