kaper Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Zdar chcem sa spitat ako zistim ake ET patri na 206tku chcem kupit elektrony a vo vyhladavači mi to ponuka ET 15 25 35 a neviem ktore je najlepsie dik je to 1,4 HDI dik za rady Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Třeba original Ouragany mají ET28. Citovat
kaper Odesláno 24. listopad 2008 Autor Odesláno 24. listopad 2008 pockaj Ouragany je nazov alebo znacka nejakich elektronov ktore sa oreginal davaju na 206tku. dobre som to pochopil? A co mi to može sposobovat ked tam dam tie s ET 15 a co ak tam dam tie s ET 35 alebo 25? ktore bi ste dali vy a preco? Alebo Ktore su naj? Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Ouragan jsou originál litá kola na 206. Teda jeden z typů. ET- tady v tomto odkazu máš problematiku vysvětlenou i znázorněnou. Čím nižší ET, tím víc máš kola ven z blatníku (hodně nízké ET- mohou ti vadit blatníky), čím větší ET tím jsou kola víc zalezlá dovnitř (mohou ti vadit brzdiče). Já doporučuji volit ET co nejblíže tomu co máš v TP nebo nejbližší co mají original litá kola- tudíž 25 z těch co si uvedl ty. Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 koukám na to a et 20 spíš radši22 14,15kach je max nejmenší a 34 je max největší Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Pro úplnou informaci, ještě záleží na šíři disku. Snad to vyčteš v tom odkazu výše. Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 pravda.... no 5.5 nebo 6.0 Citovat
kaper Odesláno 24. listopad 2008 Autor Odesláno 24. listopad 2008 čiže naj su nieco medzi 22-34 ak som tomu porozumel spravne. ale preco v katalogu nukaju aj ET35. Alebo je to tak že predaju aj sučiastku ktora može niečomu vadit a zadrhavat a viac sa nestaraju. je to k jedu lebo sa mi najviac pacia akurat tie s tim ET 35 naporazenie Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Původně zaslal: kaper čiže naj su nieco medzi 22-34 ak som tomu porozumel spravne. ale preco v katalogu nukaju aj ET35. Alebo je to tak že predaju aj sučiastku ktora može niečomu vadit a zadrhavat a viac sa nestaraju. je to k jedu lebo sa mi najviac pacia akurat tie s tim ET 35 naporazenie To ET35 si taky někdo může koupit na 206, ale s tím že použije podložky aby se dostal na to ET které potřebuje. V tomto případě tedy 10mm podložky. Projdi si toto téma. Citovat
kaper Odesláno 24. listopad 2008 Autor Odesláno 24. listopad 2008 Este sa tam da zadat do vyhladania je to pod skratkov HP HS HBneviem co to znamena za tov skratkov su cisla napr. 101 572atd. Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Dej sem odkaz kde to hledáš, podíváme se na to. Citovat
kaper Odesláno 24. listopad 2008 Autor Odesláno 24. listopad 2008 je to stranka www.topdisky.sk a je to model 102 103 516 prave tie posledne sa mi pacia Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. listopad 2008 Odesláno 24. listopad 2008 Původně zaslal: kaper tak co nato hovorite Volil bych tyto a podložky 10mm. Ale záleží na tom jestli chceš ty podložky. Citovat
kaper Odesláno 24. listopad 2008 Autor Odesláno 24. listopad 2008 viš to je pre odca dochodcu a vysvetlit mu ze pozložky jazdnim vlastnostiam pri jeho max 100km/h nevadia sa mi nepodari a inak tie s tim ET25 budu bez problemov? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.