Michal.x Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 to bylo na to že to má ještě přitohavače pásu a ty by taky nešli Citovat
Pat Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 Prosím tě,Michal.x,kde najdu ten konektor,jak píšeš tam dát ten odpor??Mám totiš vyletěnej bag u spolujezdce,už jsem to tak koupil,palubka předělaná,ale bag tam není a bliká mi ta kontrolka na palubce.Tak se chci zeptat,jestli by mi to vyřešilo tam dát ten odpor.dík.. Citovat
Michal.x Odesláno 12. srpen 2012 Odesláno 12. srpen 2012 jeden konektor by měl bejt přímo na báglu a z něj vede kebel do míst za rádio je to oranžovej kabel nedá se přehlédnou soundat pravej bok pod kaslíkem a měl by tam být další spoj Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.