Gordy205GTi Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Možná jsem blbej,ale je nějaká možnost zkouknou veškeré své přízpěvky fornou seznamu jenotlivých témat a u nich vidět jestli někdo vložil novou odpověd či nikoliv? Dále proč jde vložit vždy jen jeden obrázek?V sekci inzerce to je dosti zdlouhavé. Vzhled fora nejde vůbec s dobou, připomíná mi spíše Windows 3.11 V sekci komunikace s vedením nejde na nic odpovědět!Proč? A když jste český klub,proč jsou zde všude anglická slova nebo jejich zkratky? Citovat
Vvitty Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 1/ - nevim, mozna odpovi jini 2/ - je to vlastnost fora, nebylo primarne urcene pro vkladani obrazku 3/ - vzhled a kod stranky ma byt co nejjednodussi, stejne vetsinu lidi zajima pouze text a ne efekty kolem. a co si budeme povidat, i tohle se na GPRS stahuje prilis dlouho. 4/ - to je v poradku, z duvodu prehlednosti se v teto sekci vyjadruji pouze clenove vedeni a admini fora. 5/ - myslis na tlacitkach u prispevku ve foru? protoze to jsou obrazky a jsou k dispozici pouze anglicke, jestli se Ti chce je prekreslit, budeme radi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.