Caly Odesláno 18. listopad 2008 Odesláno 18. listopad 2008 Zdar všichni! Asi 2 měsíce jezdím 307 break 1,6hdi 80kW a nějak nemohu přijít na ten správný styl jízdy s tímto motorem. Jde o to, že aby se mi auto pěkně kultivovaně rozjíždělo, tak se musí \"na můj vkus\" docela točit. Třeba pokud bych z dvojky na trojku přeřazoval ve 2400 otáčkách, pak spadnu na cca 1600-1700 otáček a z toho se ta trojka trochu trápí. Soudím z vibrací a pod. Vím, že je to závislé na nákladu, rovina, kopec. Dříve jsem měl 2,0hdi 66kw (306 break) a ten když se \"podtočil\" tak se sice taky hůře zvedal, ale alespon mi přišlo, že tak nějak kultivovaněji.. Prostě nový auto, tak jsem asi moc citlivej. Jak jezdíte vy se svými 1,6kami:). Ď. Citovat
Přema Odesláno 18. listopad 2008 Odesláno 18. listopad 2008 Myslím že když HDI vytočíš i přes 3000 ot. tak se určitě nic nestane......16V má jiný chod než 8V a u 306 jsi měl 2,0 l a tady máš 1,6 l a obsah ničím nenahradíš.......Já nemám 1,6 ale mezi moji bývalkou 2,0 HDI 8V v 406 a 2,0 HDI 16V ve 407 je hodně rozdíl...ten motor jede uplně jinak.....musiš to trošku víc točit a nebát se toho....a ježděním do 2500 ot dáš pěkně zabrat FAPU..... Citovat
Caly Odesláno 19. listopad 2008 Autor Odesláno 19. listopad 2008 asi se fakt nebát to víc točit. Mně to jen nejde do hlavy, když max. toč. moment to má při 1750.. Ale je fakt, že mezi 2000 - 3500 otáčkami se motor chová parádně. Citovat
jaudax Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Sice naftu nemám (zatím) , ale co jsem seb dočetl, tak pro normální jízdu máš řadit tak, aby po přeřazení ti nespadly otáčky pod maximalní krouťák. tzn. 1800. Nevím co je na tom pravdy, ale kdyžtak mi to vyvraťte. Citovat
f3Rd@ Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 no ja radim jak je potreba do kopce samozrejme tocim vic z kopce min. Do kopce vetsinou 2500 - 3000 ot. po rovince nebo z kopce tocim do 2 tis. No a kdyz dobrzduju a pak pokracuju v jizde a mam tam treba 1000 ot. tak nepodrazuju, jen pridam plyn a ono to jede... Citovat
Caly Odesláno 19. listopad 2008 Autor Odesláno 19. listopad 2008 tak je to logické, ale při akurátním zacházení se samozřejmě sebere i z nižších otáček. U 1,6 je ale to sbírání výrazně méně kultivované než bylo u 2,0. Myšleno HDI. Další věcí je, že při studeném motoru to tak točit určitě není dobré. Takže se člověk tomu méně kultivivanému \"vibrátoru\" v nižších otáčkách stejně nevyhne:) Citovat
Caly Odesláno 19. listopad 2008 Autor Odesláno 19. listopad 2008 Původně zaslal: f3Rd@ no ja radim jak je potreba do kopce samozrejme tocim vic z kopce min. Do kopce vetsinou 2500 - 3000 ot. po rovince nebo z kopce tocim do 2 tis. No a kdyz dobrzduju a pak pokracuju v jizde a mam tam treba 1000 ot. tak nepodrazuju, jen pridam plyn a ono to jede... Ty máš ale 2,0hdi, jak koukám. To i u 2,0 66kw HDi jsem se sbíral klidně z 1000 otáček. No nižší objem asi koná své. Navíc na autě nemám najeto ani 4000km. Uvidíme. Citovat
Přema Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Původně zaslal: f3Rd@ no ja radim jak je potreba do kopce samozrejme tocim vic z kopce min. Do kopce vetsinou 2500 - 3000 ot. po rovince nebo z kopce tocim do 2 tis. No a kdyz dobrzduju a pak pokracuju v jizde a mam tam treba 1000 ot. tak nepodrazuju, jen pridam plyn a ono to jede... Jenomže 8 ventil se chová uplně ale uplně jinak než 16 ventil......taky jsem měl 2.0 l hdi 80kw 8ventil ale ze 16 ventilem musím jezdit fakt uplně jinak....třeba pod 1700 ot, to vůbec nejede a když řeknu vůbec tak tím myslím vůbec....kolem 2000 ot to foukne a je z toho raketa a u 406tky 8 ventil stačilo při 1500 ot šlápnout na plyn a jelo to ale tady ne...... Citovat
Přema Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Původně zaslal: Caly tak je to logické, ale při akurátním zacházení se samozřejmě sebere i z nižších otáček. U 1,6 je ale to sbírání výrazně méně kultivované než bylo u 2,0. Myšleno HDI. Další věcí je, že při studeném motoru to tak točit určitě není dobré. Takže se člověk tomu méně kultivivanému \"vibrátoru\" v nižších otáčkách stejně nevyhne:) Jo samo že studené to netoč víc jak 2500 ot.......ale jak již jsem psal bohužel obsah ničím nenahradíš a je jasné že se 2.0 a 1.6 bude chovat jinak...... Citovat
Caly Odesláno 19. listopad 2008 Autor Odesláno 19. listopad 2008 Původně zaslal: Přema Původně zaslal: f3Rd@ no ja radim jak je potreba do kopce samozrejme tocim vic z kopce min. Do kopce vetsinou 2500 - 3000 ot. po rovince nebo z kopce tocim do 2 tis. No a kdyz dobrzduju a pak pokracuju v jizde a mam tam treba 1000 ot. tak nepodrazuju, jen pridam plyn a ono to jede... Jenomže 8 ventil se chová uplně ale uplně jinak než 16 ventil......taky jsem měl 2.0 l hdi 80kw 8ventil ale ze 16 ventilem musím jezdit fakt uplně jinak....třeba pod 1700 ot, to vůbec nejede a když řeknu vůbec tak tím myslím vůbec....kolem 2000 ot to foukne a je z toho raketa a u 406tky 8 ventil stačilo při 1500 ot šlápnout na plyn a jelo to ale tady ne...... jo,jo, mám z té byť 1,6 stejný pocit. Nad 1900 je to paráda. Holt si musim zvyknout. U 2,0 66kw jsem v Praze dal za pět a podřadil jsem až v Táboře na kruháku:). S 1,6 tohle fakt nejde. Ale i tak se spotřebou jsem níž, takže je vidět, že autu se to větší točení opravdu líbí. Tak díky za názory. Citovat
barenst Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 zalezi co od auta cekas , pokud sviznost neni problem pro 16v tocit do 3,5 -4 t , pokud klidnou jizdu (spotrebu) tak i 1,6 snese 1700-1900 ot, FAP to prezije stejne jako sviznou jizdu , tomu spise skodi jizda jen po meste . Citovat
Bobo.KH Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Zdarec Ja si myslim ze zalezi hodne kroutaku.Ja sem presedlal 2.0 16v na 1.8 16v a je kurnik znat.Pretim sem mel Nissana primeru.Ale uplne me pohltil peugeot 406.CHtel sem teda zase 2.0 16v ale nebyl k mani tak sem koupil 1,8 16v a je to kurnuk znat.Ale co se da delat clovek si zvikne.Chystam se teda na cip,ale bojim se toho ze to motor nevrdrzi.Ale uvidime. Neboj zviknes si Citovat
Pata Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Bobo.KH: a co chces u serioveho nepreplnovaneho benzinoveho motoru chipovat? Citovat
Bobo.KH Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Původně zaslal: Pata Bobo.KH: a co chces u serioveho nepreplnovaneho benzinoveho motoru chipovat? Nejspis kylovaty. Myslis ze ne auto nejde nacipovat? Citovat
PnR Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 jasne ze ide.. ale su to vyhodene peniaze, chipovat auto bez turba nema zmysel.. Citovat
Bobo.KH Odesláno 19. listopad 2008 Odesláno 19. listopad 2008 Původně zaslal: PnR jasne ze ide.. ale su to vyhodene peniaze, chipovat auto bez turba nema zmysel.. Zas tak spatnej cip sem nenasel. Za 6000kc http://www.xtuning.cz/osobni-auta/51-chiptuning-peugeot/ Citovat
jaudax Odesláno 20. listopad 2008 Odesláno 20. listopad 2008 zkus se optat PP205. Mohl by ti poradit (tuším že s tím má nějakou zkušenost... ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.