ujomarian Odesláno 6. listopad 2008 Autor Odesláno 6. listopad 2008 Původně zaslal: NO3IA chudák autí teda:( preco chudak auto? pokial neprekrocim povolene zataženie ... a zase aby si ostatni nemysleli ze som daky sadista, tak auto dostava vynikajucu opateru - aj oleja ma dost, aj kvalitnu naftu dostava a aj ho sem tam poriadne prevetram po dialnici, ale za to musi odviest to co donho nalozim :D:D ale neodbacajme od temy - nikto nema skusenosti so zaťažovymi pružinami na tomto aute? Citovat
Hangman Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 a tohle ti dělá od toho, co jsi to koupil? Citovat
virnik Odesláno 30. prosinec 2008 Odesláno 30. prosinec 2008 ale je v tom problem na slovensko to nechcu poslat Citovat
Thor Odesláno 30. prosinec 2008 Odesláno 30. prosinec 2008 a co tam dát normální sportovní podvozek, sám o něm zatím jenom dlouho přemýšlím, takže nemam vlastní zkušenost, ale třeba tady na těch stránkách: http://www.avouk.com/pm/4 maj ty zadní torzky taky na sobě pružiny, nebo myslíte, že je to jenom ilustrační obrázek a na 206tku se prodávaj ty torzky bez těch pružin? Citovat
virnik Odesláno 1. leden 2009 Odesláno 1. leden 2009 torzne tyce su pružiny ,predavaju sa na ne pridane pružiny ktore sa montuju vela tlmičov ,ale hladam firmu ktora to predava na slovesku alebo to by sem poslala:myslim:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.