Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: xholy24

takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu

Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. :aut

Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: xholy24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Scratch

puvodne jsem chtel ty 35 anniversary, ale to by vypadalo jeste mensi, jinak dik :-)

nechtěl bych je umývat:D:D:D

takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu

na denní ježdění do prace je to pohoda. v okolí snad ani žádný retardéry nejsou.

jen do garaže najíždím přes 3m fošny. ale přes léto se bude upravovat vjezd:D

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: xholy24

takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu

Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. :aut

Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D:D

ty vo.. ted si mě dostal:D:D:D:D:D:D

skoro jsem spadl v praci pod stůl:D

[upravil dne 10.3.2009 čakom]

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: xholy24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Scratch

puvodne jsem chtel ty 35 anniversary, ale to by vypadalo jeste mensi, jinak dik :-)

nechtěl bych je umývat:D:D:D

takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu

na denní ježdění do prace je to pohoda. v okolí snad ani žádný retardéry nejsou.

jen do garaže najíždím přes 3m fošny. ale přes léto se bude upravovat vjezd:D

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: xholy24

takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu

Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. :aut

Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D:D

ty vo.. ted si mě dostal:D:D:D:D:D:D

skoro jsem spadl v praci pod stůl:D

[upravil dne 10.3.2009 čakom]

když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price

Odesláno
Původně zaslal: xholy24

když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price

mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost.

mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/

215 se mi zdá už moc na 1,8

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: xholy24

když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price

mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost.

mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/

215 se mi zdá už moc na 1,8

a co jiny s znacky pneu ,Dunlup ,pirelli ,fulda nemas zkusenosti ja fakt nevim co koupit nejlip

Odesláno
Původně zaslal: xholy24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: xholy24

když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price

mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost.

mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/

215 se mi zdá už moc na 1,8

a co jiny s znacky pneu ,Dunlup ,pirelli ,fulda nemas zkusenosti ja fakt nevim co koupit nejlip

měl jsem gy eagl f1 byly dobrý ale po snížení jsem je tam nedostal takže jsem na nich skoro nic nenajel. a to nový stály 16 000,-:nevim

pak fuldy po 20 000km tam bylo 4 mm a 5mm vzorku pak jsem je prodal.

měsíc nebo dva jsem jezdil na pirelkách a zdalo se mi že ubývají mín než fuldy.

[upravil dne 10.3.2009 čakom]

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: xholy24

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: xholy24

když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price

mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost.

mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/

215 se mi zdá už moc na 1,8

a co jiny s znacky pneu ,Dunlup ,pirelli ,fulda nemas zkusenosti ja fakt nevim co koupit nejlip

měl jsem gy eagl f1 byly dobrý ale po snížení jsem je tam nedostal takže jsem na nich skoro nic nenajel. a to nový stály 16 000,-:nevim

pak fuldy po 20 000km tam bylo 4 mm a 5mm vzorku pak jsem je prodal.

měsíc nebo dva jsem jezdil na pirelkách a zdalo se mi že ubývají mín než fuldy.

[upravil dne 10.3.2009 čakom]

kdo vubec vyrabi ty Hankook

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: Blizzard

už tam budeš mít to lízátko? :)

Co sem mu v pondeli volal tak rikal ze do tejdne bych ho mel mit :) uz se na nej tesim jak malej kluk :)

v ty bily a jak je to vsechno v barve vypada pekne :super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...