BoneDaddy Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: xholy24 takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D Citovat
čakom Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: xholy24 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: Scratch puvodne jsem chtel ty 35 anniversary, ale to by vypadalo jeste mensi, jinak dik :-) nechtěl bych je umývat:D:D:D takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu na denní ježdění do prace je to pohoda. v okolí snad ani žádný retardéry nejsou. jen do garaže najíždím přes 3m fošny. ale přes léto se bude upravovat vjezd:D Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: xholy24 takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D ty vo.. ted si mě dostal:D:D:D:D:D:D skoro jsem spadl v praci pod stůl:D [upravil dne 10.3.2009 čakom] Citovat
xholy24 Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: xholy24 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: Scratch puvodne jsem chtel ty 35 anniversary, ale to by vypadalo jeste mensi, jinak dik :-) nechtěl bych je umývat:D:D:D takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu na denní ježdění do prace je to pohoda. v okolí snad ani žádný retardéry nejsou. jen do garaže najíždím přes 3m fošny. ale přes léto se bude upravovat vjezd:D Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: xholy24 takej dotaz jak moc je praktický ,když to máš snížení auto .Ja mam nekdy problem i s nesnizenim ,abych neskrtl podvozkem na retarderu Pro čakoma: dej si odpověď na tuhle otázku do podpisu. Podle mě je to druhá nejčastější otázka v sekci 406 hned po antipollution fault. :D:D ty vo.. ted si mě dostal:D:D:D:D:D:D skoro jsem spadl v praci pod stůl:D [upravil dne 10.3.2009 čakom] když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price Citovat
čakom Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: xholy24 když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost. mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/ 215 se mi zdá už moc na 1,8 Citovat
xholy24 Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: xholy24 když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost. mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/ 215 se mi zdá už moc na 1,8 a co jiny s znacky pneu ,Dunlup ,pirelli ,fulda nemas zkusenosti ja fakt nevim co koupit nejlip Citovat
čakom Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: xholy24 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: xholy24 když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost. mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/ 215 se mi zdá už moc na 1,8 a co jiny s znacky pneu ,Dunlup ,pirelli ,fulda nemas zkusenosti ja fakt nevim co koupit nejlip měl jsem gy eagl f1 byly dobrý ale po snížení jsem je tam nedostal takže jsem na nich skoro nic nenajel. a to nový stály 16 000,- pak fuldy po 20 000km tam bylo 4 mm a 5mm vzorku pak jsem je prodal. měsíc nebo dva jsem jezdil na pirelkách a zdalo se mi že ubývají mín než fuldy. [upravil dne 10.3.2009 čakom] Citovat
xholy24 Odesláno 10. březen 2009 Odesláno 10. březen 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: xholy24 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: xholy24 když na to koukam ty mas gumy Hankook a ses snima spokojenej ja ted vybiram gumy a nevim co si vybrat tady http://www.pneunet.cz/pneumatiky/215-45-17-letni-oso//?t=price mám na nich najeto cca 14 dní a zatím spokojenost. mám tyto v 205/45/17 http://www.pneunet.cz/pneu/14142/hankook-k110-ventus-v12-evo-215-45-R-17-RF-91-Y-letni/ 215 se mi zdá už moc na 1,8 a co jiny s znacky pneu ,Dunlup ,pirelli ,fulda nemas zkusenosti ja fakt nevim co koupit nejlip měl jsem gy eagl f1 byly dobrý ale po snížení jsem je tam nedostal takže jsem na nich skoro nic nenajel. a to nový stály 16 000,- pak fuldy po 20 000km tam bylo 4 mm a 5mm vzorku pak jsem je prodal. měsíc nebo dva jsem jezdil na pirelkách a zdalo se mi že ubývají mín než fuldy. [upravil dne 10.3.2009 čakom] kdo vubec vyrabi ty Hankook Citovat
agresssor Odesláno 12. březen 2009 Odesláno 12. březen 2009 Původně zaslal: Scratch hezky kridlo :-) Diky takovy libivy decentni Citovat
agresssor Odesláno 12. březen 2009 Odesláno 12. březen 2009 Původně zaslal: čakom tady někdo leštil:aut No dekuju ale je to jen umyty lesteni prijde az bude teplo Citovat
agresssor Odesláno 12. březen 2009 Odesláno 12. březen 2009 Původně zaslal: Blizzard už tam budeš mít to lízátko? Co sem mu v pondeli volal tak rikal ze do tejdne bych ho mel mit uz se na nej tesim jak malej kluk Citovat
čakom Odesláno 12. březen 2009 Odesláno 12. březen 2009 Původně zaslal: xholy24 kdo vubec vyrabi ty Hankook na pneu je napsaný že jsou z madarska. Citovat
xholy24 Odesláno 12. březen 2009 Odesláno 12. březen 2009 Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: Blizzard už tam budeš mít to lízátko? Co sem mu v pondeli volal tak rikal ze do tejdne bych ho mel mit uz se na nej tesim jak malej kluk v ty bily a jak je to vsechno v barve vypada pekne Citovat
jarajarda Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 Nemůže tohle téma někdo \"TOPnout\"? Pořád ho tu hledám:D Citovat
farky Odesláno 17. březen 2009 Odesláno 17. březen 2009 tak som dnes prezuval na cisto nove kolecka s pneu samozrejme s fotakom v ruke Citovat
BoneDaddy Odesláno 17. březen 2009 Odesláno 17. březen 2009 Hmm pěkná práce farky. Ještě trošku předek dolů a bude to super. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.