invalida Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 Dnes jsem měnil spodní čep na rameni a při vší smůle jsem opomněl dat pod poloosu nádobku na olej který teď samozřejmě vytekl na podlahu v garáži.Potřebuju rychle poradit co za olej na dolití a hlavně nemůžu najít kontrolní šroub abych věděl kolik dolít.Vyteklo cca 0.5 litru odhadem dojedu někam k benzínce kde ho koupím?Ráno musí žena do práce a já to musím dnes pořešitProsím raďte rychle čas letí.Je to 306 HDi 2000. Citovat
ozzy56 Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 Total Transmision BV-75W-80 Od levého kola je na převodovce plechový dekl,na něm jen jeden větší šroub (myslím na 16 -17 klíč)--to je kontrolní i nalévací šroub. Nalij hadičkou a malým trychtýřem--auto stojí na rovině Citovat
pastorek Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 Je to pozícia 9 na obrázku. [upravil dne 19/10/08 pastorek] Citovat
invalida Odesláno 19. říjen 2008 Autor Odesláno 19. říjen 2008 Jěště mě zajímá zda tento olej koupím na benzince?Jinak dík za tak rychlou reakci v neděli před obědem [upravil dne 19.10.08 invalida] Citovat
pastorek Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 Na benzínke asi ťažko, jedine že by si mal po ruke TOTAL. Núdzovo, na doliatie, sa dá použiť i bežný prevodový olej PP80. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.