hloze-ja Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Ahoj vsem, mam trosku mensi problem. Skoro z niceho nic zacala mit radici paka celkem velkou vuly do vsech stran. Vyndal jsem krytku, ale v tunelu se mi to zda vsechno v poradku (k cemu je tam ten pistek? k tlumeni?), vule budou asi nekde dal v lanech nebo u pevodovky. Problem je ten, ze ted se nemam jak dostat pod auto a potrebuju jezdit. Nemate s tim nekdo zkusenosti? Kde co prohlidnout, jsou tam nejaky sroubky, co se muzou povolit? Aby se mi tam neco nevytraslo a nemohl jsem radit. Co od toho muzu cekat? Slo by to v provizornich podminkach doladit? Diky, diky moc. Citovat
hloze-ja Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 please, nikdo nevi? V 30 tis. km ze by to bylo tak vylagrovany? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.