Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: vdacny

akurat ak som dobre cital, tak typovy list a certifikat TÜV neni jedno a to iste. a oni pisali ze mi vystavie typovy list... :xvul

Uz raz som mal opletacky ked som auto kupil z ciech a nemal som COC, tak som to nahanal cca pol roka, kym som auto konecne dostal na papiere. A co ma to stalo penazi... Preto som trosku opatrnejsi v tomto pripade.

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: vdacny

ten certifikat musi byt TUV??? Alebo spytam sa takto, predavaju sa kolesa aj s inymi certifikatmi, ktore na zapisanie do tp nestacia??? lebo som pisal do jednej firmy ci mi daju certifikat a oni mi odpisali: tento typový list je možné vystavit a následně po dodání zboží zaslat na Vaší adresu s tím, že do poznámky při objednávání stačí tento požadavek připsat a připsat tam rok výroby, obsah motoru a počet killowat motoru, abychom jej mohli vystavit. . Priznam sa ze som cakal opacny postup, a to ze sa ma najprv spytaju na typ mojho auta obsah motora :blablabla

a potom mi ponuknu kolesa.... neviem som zmateny

ty si koupíš kola a oni ti k nim vystavý typový list.

[upravil dne 27.10.2008 vdacny]

Nevim jak to funguje u vás ale u nás stačí typovej list zajet s kolama na autě na stk kde to zkontrolují a dají razítko a pak na magistrát zapsat do tp.

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: vdacny

uz sa nieco riesi, ale nejdem nic viac pisat aby som to nezakrikol....

Tak pak dej vědět co a jak.

a co tam chceš dávat? 16\" 17\" ...?

Co je na té 406 co máš v avataru za kola?

Odesláno

Ahoj,

mam P406 2.2HDI, v technicaku kola 15\" 205/60 15\"

Zimni mam 15\" 195/65 15\"

Letni 16\" 205/55 16\" s 2cm podlozkama

Technickou to proslo, bohuzel kola mam jiz 3 roky, takze zmenu v technicaku uz asi nevyridim, kupovane to bylo prez kamose, cili nedohledam uz asi ani fakturu.

Jaka skyta nebezpeci s tim jezdit? Asi muze byt problem pri nehode, nicmene nevim zda s tim v CR problem pak skutecne byva.

Muze byt probllem pri prodeji auta? Uvazuji jej asi do roka prodat...

Petr

Odesláno
Původně zaslal: bigpoint

Ahoj,

mam P406 2.2HDI, v technicaku kola 15\" 205/60 15\"

Zimni mam 15\" 195/65 15\"

Letni 16\" 205/55 16\" s 2cm podlozkama

Technickou to proslo, bohuzel kola mam jiz 3 roky, takze zmenu v technicaku uz asi nevyridim, kupovane to bylo prez kamose, cili nedohledam uz asi ani fakturu.

Jaka skyta nebezpeci s tim jezdit? Asi muze byt problem pri nehode, nicmene nevim zda s tim v CR problem pak skutecne byva.

Muze byt probllem pri prodeji auta? Uvazuji jej asi do roka prodat...

Petr

Pokud nějaký kola co používáš nemáš v tp tak žádný nebezpečí nehrozí.

V případě nehody s tím může být problém ale to záleží na koho narazíš.

Při prodeji by nemusel být problém. Možná jen kdyby jel dotyčnej na evidenčku tak by mohli mit nějaký keci ale tam maj kontrolovat jen čísla.

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: bigpoint

Ahoj,

mam P406 2.2HDI, v technicaku kola 15\" 205/60 15\"

Zimni mam 15\" 195/65 15\"

Letni 16\" 205/55 16\" s 2cm podlozkama

Technickou to proslo, bohuzel kola mam jiz 3 roky, takze zmenu v technicaku uz asi nevyridim, kupovane to bylo prez kamose, cili nedohledam uz asi ani fakturu.

Jaka skyta nebezpeci s tim jezdit? Asi muze byt problem pri nehode, nicmene nevim zda s tim v CR problem pak skutecne byva.

Muze byt probllem pri prodeji auta? Uvazuji jej asi do roka prodat...

Petr

Pokud nějaký kola co používáš nemáš v tp tak žádný nebezpečí nehrozí.

V případě nehody s tím může být problém ale to záleží na koho narazíš.

Při prodeji by nemusel být problém. Možná jen kdyby jel dotyčnej na evidenčku tak by mohli mit nějaký keci ale tam maj kontrolovat jen čísla.

NĚJAKÝ??? To jako jakýkoli??? No těbuch... Kurnik... tak nějak přemejšlim, proč součástí homologace vozidla jsou i kola, včetně rozměru...
Odesláno
Původně zaslal: Edison

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: bigpoint

Ahoj,

mam P406 2.2HDI, v technicaku kola 15\" 205/60 15\"

Zimni mam 15\" 195/65 15\"

Letni 16\" 205/55 16\" s 2cm podlozkama

Technickou to proslo, bohuzel kola mam jiz 3 roky, takze zmenu v technicaku uz asi nevyridim, kupovane to bylo prez kamose, cili nedohledam uz asi ani fakturu.

Jaka skyta nebezpeci s tim jezdit? Asi muze byt problem pri nehode, nicmene nevim zda s tim v CR problem pak skutecne byva.

Muze byt probllem pri prodeji auta? Uvazuji jej asi do roka prodat...

Petr

Pokud nějaký kola co používáš nemáš v tp tak žádný nebezpečí nehrozí.

V případě nehody s tím může být problém ale to záleží na koho narazíš.

Při prodeji by nemusel být problém. Možná jen kdyby jel dotyčnej na evidenčku tak by mohli mit nějaký keci ale tam maj kontrolovat jen čísla.

NĚJAKÝ??? To jako jakýkoli??? No těbuch... Kurnik... tak nějak přemejšlim, proč součástí homologace vozidla jsou i kola, včetně rozměru...

Ne jakýkoli. myslel jsem ty co uvádí;)

Ona ta homologace kol je o tom co si ta daná značka nechá homologhovat pro jakou zem. v jiných státech se dají zapsat 17\" na 406 ale u nás ne protože to pro naši zem není homologovaný.

[upravil dne 14.11.2008 čakom]

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: vdacny

uz sa nieco riesi, ale nejdem nic viac pisat aby som to nezakrikol....

Tak pak dej vědět co a jak.

a co tam chceš dávat? 16\" 17\" ...?

Co je na té 406 co máš v avataru za kola?

Su to 16\" barracudy, rozmery su 205/55/r16 , kupil som ich uz s autom a celkom som si na ne za ten rok zvykol, preto hladam cestu ako by sa dali zapisat do tp. Minuly tyzden mi zavolal kamos ze pozna tipka, co robi posudky. tak som mu volal, opisal som mu moje auto a kolesa co chcem zapisat. Nemal cas, tak ze mi da vediet na druhy den, ale ze na 99percent to pojde. rano ma skoro roztrhlo ked mi zavolal, ze to nepojde!!!!!!!!!vrrrrrrr!

tu je zaber zblizsia http://img407.imageshack.us/my.php?image=04082008001sg3.jpg

Odesláno
Původně zaslal: vdacny

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: vdacny

uz sa nieco riesi, ale nejdem nic viac pisat aby som to nezakrikol....

Tak pak dej vědět co a jak.

a co tam chceš dávat? 16\" 17\" ...?

Co je na té 406 co máš v avataru za kola?

Su to 16\" barracudy, rozmery su 205/55/r16 , kupil som ich uz s autom a celkom som si na ne za ten rok zvykol, preto hladam cestu ako by sa dali zapisat do tp. Minuly tyzden mi zavolal kamos ze pozna tipka, co robi posudky. tak som mu volal, opisal som mu moje auto a kolesa co chcem zapisat. Nemal cas, tak ze mi da vediet na druhy den, ale ze na 99percent to pojde. rano ma skoro roztrhlo ked mi zavolal, ze to nepojde!!!!!!!!!vrrrrrrr!

tu je zaber zblizsia http://img407.imageshack.us/my.php?image=04082008001sg3.jpg

pěkný kola;)

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: vdacny

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: vdacny

uz sa nieco riesi, ale nejdem nic viac pisat aby som to nezakrikol....

Tak pak dej vědět co a jak.

a co tam chceš dávat? 16\" 17\" ...?

Co je na té 406 co máš v avataru za kola?

Su to 16\" barracudy, rozmery su 205/55/r16 , kupil som ich uz s autom a celkom som si na ne za ten rok zvykol, preto hladam cestu ako by sa dali zapisat do tp. Minuly tyzden mi zavolal kamos ze pozna tipka, co robi posudky. tak som mu volal, opisal som mu moje auto a kolesa co chcem zapisat. Nemal cas, tak ze mi da vediet na druhy den, ale ze na 99percent to pojde. rano ma skoro roztrhlo ked mi zavolal, ze to nepojde!!!!!!!!!vrrrrrrr!

tu je zaber zblizsia http://img407.imageshack.us/my.php?image=04082008001sg3.jpg

pěkný kola;)

Diky ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...