midiborec307 Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Ahoj Vseci, Planuji take brzkou koupi HID xenonu a to asi odsud http://www.aukro.cz/item452296043_xenony_hid_sada_h7r_6000k_xenon.html Mate snim nekdo zkusenosti nebo mate ty H7R take odneho ? Dalsi dotaz me zajima vcem se lisi ty balasty krom velikosti ? myslim tim jak je mozne ze s tak velke krabicky se da udelat jen takova placka ? a neprehriva se ? ta mensi ? a posledni dotaz ohledne rozhodovani Barvi nemuzu se rozhodnout za 5000K nebo 6000K. tady sem nasel kvalitni fotky a zajima me zda ti co vlastni xenony odpovidaji skutecnosti ?. KTerou barvu mi doporucjete vy ? 5000k 6000k 8000k [upravil dne 5/10/08 midiborec307] [upravil dne 6/10/08 midiborec307] Citovat
midiborec307 Odesláno 5. říjen 2008 Autor Odesláno 5. říjen 2008 Pardon omlouvam se za nechtene tema to mela byt nova odpoved a ja to poslal jako nove tema Citovat
Tommy306 Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 tak od toho typka na aukru presne jsem to objednaval taky...ale H7R 5000K...obrazkum moc never...je vsechno jedna fotka prohnana photoshopem...na 306ce jsem mel 4300K a rikal jsem si, ze by to mohlo byt trosku mene zlute, tak jsem chtel jit do 6000K, ale pak jsem objevil tyhle 5000K a pripada mi to akorat...ikdyz uz jsem taky cetl nekde, ze pry 5000K neexistuje a ze je to jen marketingovy tah Citovat
midiborec307 Odesláno 5. říjen 2008 Autor Odesláno 5. říjen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Já mám 6000K a jsem velmi spokojen. A jak vidis kdyz je mokra vozovka nebo prsi ? jde neco videt ? mam zkusenosti s halogenama ze cim svitil modrejs tim si videl prd kdyz bylo mokro ..jina bylo kdyz bylo sucho...üvazuji take tad tema 6000 K Citovat
marisw Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 na mokru je to vzdy na prd ci mas halogen alebo xenon... Původně zaslal: midiborec307 Původně zaslal: BoneDaddy Já mám 6000K a jsem velmi spokojen. A jak vidis kdyz je mokra vozovka nebo prsi ? jde neco videt ? mam zkusenosti s halogenama ze cim svitil modrejs tim si videl prd kdyz bylo mokro ..jina bylo kdyz bylo sucho...üvazuji take tad tema 6000 K Citovat
hudy Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 Od toho borce z aukra je mam taky!mam H7R 4300K,proste klasiku.Obchod byl absolutne bezproblemovy a xenony jsem mel asi za 3dny doma.Mam slim balasty a jsou v pohode /ve vedlejsim vlakne mam foto,kde jsou umisteny/,jo a pokud jde o teplotu svetla,tak drive jsem mel 6000K a mozna jde o muj pocit,ale ne mokru jsou videt lepe ty 4300.Ale nikomu to nechci cpat,ze je to lepsi. Citovat
BoneDaddy Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 Původně zaslal: midiborec307 A jak vidis kdyz je mokra vozovka nebo prsi ? jde neco videt ? mam zkusenosti s halogenama ze cim svitil modrejs tim si videl prd kdyz bylo mokro ..jina bylo kdyz bylo sucho...üvazuji take tad tema 6000 K Zatím si nemůžu stěžovat, jel jsem v dešti jen chvilku a dalo se. Uvidíme co udělá pořádná přeháňka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.