Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Komorně-pracovní minisraz P-C po x-tý


OK406

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Guest servisman

Takže dnes opět proběhlo setkání v garáži u OK406,kde jsemsi vyměnil horní ložiska uložení tlumičů,jedno už bylo malinko slyšet a bylo načaté korozí takže jsem je vyměnil obe dvě kupoval jsem v ELITU a to od SKF a stálo mne jedno 636Kč,jinak ostatek bylo v pohodě.Použil jsem svoje stahováky,které jsme vyzkoušeli na 406 .Práce zhruba 4 hodky obě strany

Tím pádem jsme se připravili a OK406 viděl co a jak se bude dělat u jeho autí,až vše potřebné sežene na jeho montáž .

Také nás navštívil člen Ferry se svojí přítelkyní a OK406 dovezl stabilizační tyčky,chvilku jsme pokecali a on pokračoval v cestě dál.

V garáži jsme byli ostře sledování dvěma lvíčky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil Honzu406, že nejvíce při výměně ložisek ,,pozlobil\" levý tlumič, u kterého nešla povolit vrchní matka u horního uložení tlumiče a na pravé straně zlobila svis.tab.tyčka, kde pro změnu ,,zlobily\" obě matky!! Ale nakonec se vše úspěšně vyměnilo ke spokojenosti Honzy406. Jak již bylo napsáno, navštívil nás Ferry se svojí krásnou 406, kterou jsme okoukli v ,,rychlosti\" chvilku pohovořili a Ferry opět odjel! Jedinou černou tečkou na setkání s Ferrym bylo to, že se nemohl zdržet déle! Ale slíbil, že příště už to bude na delší dobu!! Takže bude míti i monterky :myslim;):D Děkuji všem za příjemné setkání na x-tém komorně-pracovním minisrazu P-C v Týně nad Vltavou.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

takže dnes opět po delší době jsme se setkali se Stalmikem,který nás navštívil a taky s námi pokecal,opět padly další návrhy co vylepšit a pod.

Stalmik si vyměnil poškozené zrcátko u spolujezdce a zároveň si dodělal měřění venkovní teploty,chybělo mu čidlo,které si dodělal pomocí minisoučástek rezistor a odpory,takže nu už ukazuje teplota displej na něj nebliká s čárkami.

Dále se konečně dodělala OK406 jeho přední pružiny uložení a stabilizační tyčky.Po menším projetí zhruba po 4 měsících a zahřátí motoru jsme u něj vyměnili motorový olej + fitr a také jsme vyměnili olej v převodovce.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

takže dnes opět po delší době jsme se setkali se Stalmikem,který nás navštívil a taky s námi pokecal,opět padly další návrhy co vylepšit a pod.

Stalmik si vyměnil poškozené zrcátko u spolujezdce a zároveň si dodělal měřění venkovní teploty,chybělo mu čidlo,které si dodělal pomocí minisoučástek rezistor a odpory,takže nu už ukazuje teplota displej na něj nebliká s čárkami.

Dále se konečně dodělala OK406 jeho přední pružiny uložení a stabilizační tyčky.Po menším projetí zhruba po 4 měsících a zahřátí motoru jsme u něj vyměnili motorový olej + fitr a také jsme vyměnili olej v převodovce.;)

Uff koukám, že jste toho ještě spoustu zvládli poté co jsem odjel.. Výměna olejů, dodělání kol to kloubouk dolů ;) Jinak čidlo funguje, ale meri o pet stupnu vice.. Zrejme chyba v odporech.. Budu muset udelat cidlo jine.. Nicmene jsem rad, ze srazek vysel a tesim se na dalsi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Jde jen na domluvě ne vždy se můžeme setkat když je potřeba děláme na směny .Já si třeba naplánoval volno a OK406 měl neplánovanou dovolenku.Jinak každý je vítán a rád se vrací na pokec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Jde jen na domluvě ne vždy se můžeme setkat když je potřeba děláme na směny .Já si třeba naplánoval volno a OK406 měl neplánovanou dovolenku.Jinak každý je vítán a rád se vrací na pokec.

Já se taky vrátim a doufám, že ne po tak dlouhý době jako tomu bylo teď :D Máte radost co?? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: honza406

Jde jen na domluvě ne vždy se můžeme setkat když je potřeba děláme na směny .Já si třeba naplánoval volno a OK406 měl neplánovanou dovolenku.Jinak každý je vítán a rád se vrací na pokec.

Já se taky vrátim a doufám, že ne po tak dlouhý době jako tomu bylo teď :D Máte radost co?? :D:D

Ale zapomněl si dodat, že jsme tě s Honzou406 nahlodali v dalšímu ,,vybavení\" tvě pěkné 406;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dne 17.4.2009 se uskutečnilo z moha x-tý pracovně komorní minisraz P-C, které se zúčastinili: Honza406, Stalmik a OK406. Měl přijet další člen P-C, ale z pracovních důvodů nemohl. Řešilo se mimo jiné např. venkovní čidlo u Stalmikovi 406, ale i montáž horního uložení tlumičů a pružiny. Samozřejmě, že nechyběla káva + něco na zub. Ani uplakané počasí nám neubralo na náladě a v garáži bylo dost místa. Věřím, že se Honzovi406 a Stalmikovi komorně-pracovní minisraz P-C líbil a zase se někdy sejdeme. Někdy je méně lepší než více. Děkuji Vám za účast a pomoc.

[upravil dne 18/4/09 OK406]

post-0-14109606249416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...