Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Lubk0

A ano, s 406 konkretne s motorem 1.8 nemam odjezdeny ani 1km ...

Konečně - byť zase okolo toho tuny balastu a pohádky.

No, VIXi, pro změnu jsi jízlivej a potřebuješ neustále někoho napadat a zesměšňovat a Tvůj cíl je v poslední době Lubk0. Každej holt není v autech takovej \"pánbůh\", jako Ty. Stačí to říct /napsat/ normálně.

Autorovi se omlouvám za :xvul

P.S. koukni na www.sprintmonitor.de a najdi si svůj model a motorizaci pro porovnání, jak \"žerou\" ostatním.

Odesláno
Původně zaslal: Free-style

Původně zaslal: BoneDaddy

Mě ta spotřeba přijde zcela adekvátní motorizaci, rychlosti a váze auta. Mám kolem 8,5l při spíše pomalejší jízdě. :)

zalezi jakou mas nohu..ja jezdil za 7,2 pri takovehle rychlosti...takze narust 1,8litru se mi zda velice neadekvatni z holedem na stejnou rychlost...jinak pro ostatni...tankuju u Shellky.Myslim,ze maj jeden z nejlepsich benzinu a cas od casu tam naleju 100oktan na procistenou

Taky tankuju u shellu a naprostá spokojenost, takže palivem to nebude..:myslim

Odesláno
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Lubk0

A ano, s 406 konkretne s motorem 1.8 nemam odjezdeny ani 1km ...

Konečně - byť zase okolo toho tuny balastu a pohádky.

No, VIXi, pro změnu jsi jízlivej a potřebuješ neustále někoho napadat a zesměšňovat a Tvůj cíl je v poslední době Lubk0. Každej holt není v autech takovej \"pánbůh\", jako Ty. Stačí to říct /napsat/ normálně.

Autorovi se omlouvám za :xvul

P.S. koukni na www.sprintmonitor.de a najdi si svůj model a motorizaci pro porovnání, jak \"žerou\" ostatním.

Podepisuju se pod to:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...