Ondřík106s Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 Zdravím, tak mi konecne dosly čiré světal, a chci se zeptat jestli když je budu menit za staré musím sdelat přední nárazník. díky Citovat
kujon106 Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 jo, musíš, zespoda držej na šroubu ke kterýmu se bez toho nedostaneš. Citovat
RaCes Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 minule som niekomu odfotil s ktorymi srobami sa dava dole naraznik......a foto som si ponehal tak sa to treba bude teraz hodit.... Citovat
Ondřík106s Odesláno 24. září 2008 Autor Odesláno 24. září 2008 díky za foto, co to más za ty vzpěry kamoty Citovat
Black Joe Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 Také jsem si objednal tyto světla. Pozor na zarezlé šrouby na bocích, až budeš sundavat nárazník. Ať si nezničíš plastové držáky na nárazníku. Před povolováním si je namaž odrezovačem. Citovat
kujon106 Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 Původně zaslal: Ondřík106s díky za foto, co to más za ty vzpěry kamoty to sou normální standart s16 vzpěry Citovat
Ondřík106s Odesláno 25. září 2008 Autor Odesláno 25. září 2008 ahoj, tyto světla me stály 4300, normálně stojí kolem 5-5500, jak kde, mám je z F2tuningu, nekdo si je koupil a nevzal si je na poste, tak mi dali slevu, jinak ted tam mají na ne akci, tak se mrkni Citovat
marv63 Odesláno 26. září 2008 Odesláno 26. září 2008 No a přikup ještě zadní,at to hezky vypadá.Přední máš asi od Sonaru,zadní TLS JDM BLACK tě vyjdou tak na dva litříky Citovat
Ondřík106s Odesláno 26. září 2008 Autor Odesláno 26. září 2008 NEJSOU OD SONARU, JSOU OD DEPO-FK, jinak na zadek ted nemám, kupuju kompletně nové litáky i s gumama šroubama a podložkama asi za cca 30000, svetla zase az jindy Citovat
Lentilka Odesláno 26. září 2008 Odesláno 26. září 2008 ten naraznik jde sundat i kdyz nesundas kola;) Citovat
killer Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Teďka mě napadlo jaký se vlastně dávaj do Angelů žárovky?.Když mam H4 tak tam je potkávačka a dálková v jednom ale u nich to vypadá že jsou rozdělený. např.: 1.H4 2.H4 3.Obrysovky 4.blinkry Citovat
MrChodny Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 bud H1 nebo H7, blinkry a obrysovky zustavaji stejne vcetne patice Citovat
kujon106 Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 jj, 1+2 H7(H1), 3 parkovačka, 4 blinkr (určitě dej diadem) Citovat
Ondřík106s Odesláno 29. září 2008 Autor Odesláno 29. září 2008 v každém světle jsou 2 H7, blinkry jsou stejne Citovat
Black Joe Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Jak to svítí , někde na foru psaly že nic moc. Taky jsem si je objednal,tak ať vím co mě čeká. Citovat
Ondřík106s Odesláno 29. září 2008 Autor Odesláno 29. září 2008 svítí nádherně, mám v tom xenony a nemuzu si stezovat, dálková jsou snad 2x silnější Citovat
Black Joe Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Suprrr , tak ať už mi konečně přijdou Xenony si tam dám určitě taky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.