Blizzard Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Mám prosbu. Jel by někdo z okolí HK na Vranovský sraz? Potřeboval bych v Hradci koupit a přivézt křídlo na kufr p406. Zboží zaplatím a pozvu na něco dobrého na srazu Citovat
dzana.m Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 ja jedu z trutnova tak ti ho mužu vyzvednout ale musíš mi přesně říc kde ho maj moc se v hradci nevyznám tak mi dej kdyžtak vedet:papa Citovat
Blizzard Odesláno 1. září 2008 Autor Odesláno 1. září 2008 a kdy pojedeš na sraz? +/- v kolik hodin. Citovat
dzana.m Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Z trutnova vyjíždím kolem devátý tak v hradci mužu bejt tak za hodku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.