KeiTynka Odesláno 2. říjen 2008 Odesláno 2. říjen 2008 Ta Shellka bude lepší než to náměstí, pač jsem v Kolíně snad ještě nebyla,když nepočítám průjezdy \"kolem\". Ok, když mě nesrazí viróza, tak taky dorazím. Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. říjen 2008 Odesláno 2. říjen 2008 Původně zaslal: kujon106 Nebo jinak - jestli se nepletu, tak je to tady, že? http://www.mapy.cz/#x=134877840@y=135714912@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Kol%C3%ADn@sss=1@ssp=115430309_119719809_155669413_155109249 Kujone jsi šikulka:-)to je ono:) Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. říjen 2008 Odesláno 2. říjen 2008 Původně zaslal: MrChodny je mozne, ze se taky prijedu podivat na ty vase karky Pak bych potreboval nejak upresnit nasledujici program, je mozne, ze bych tu shellku nestihal. No program není moc přesně naplánovaný... Sraz na te benzince brzno na to bude hlad na náměstí jsou hezký hospody a mužeme koukat na auta pak bychom zajeli k TPCA fotky pokec no a jak jsem psal nikdo zatím nepsal že by chtěl přespat takže to bude tak že odpoledne nebo k večeru tradá dom:D Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. říjen 2008 Odesláno 2. říjen 2008 Kdyby někdo bloudil tak mě volejte 777 049 751 Citovat
makouš Odesláno 3. říjen 2008 Odesláno 3. říjen 2008 skoda zrovna makam :nevim:nevim:nevim:nevim:nevim Citovat
Lentilka Odesláno 3. říjen 2008 Autor Odesláno 3. říjen 2008 já se taky nedostavím, musím do o5 do práce:( Citovat
jakub106GTI Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Tak moc lidí se nedostavilo to je teda pravda.....Peugeot 106 se ukázal jen jeden a to muj zlatej a pak jeden takovej zdeformovanej peugeot (fabia by KUJON) a jedna krásná 207 GT. Dali jsme si PIZZU a zrovna zevlujeme na náměstí a hledáme kdo mě z auta ukradl ventilky- lidi jsou svině to je teda pravda. Fotky následují. Citovat
antal Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Tak to si robis srandu...no teda...Preto si ja ventilky radsej nekupujem.Inak som rad ze som dosiel,dobre som si pokecal a hlavne som spoznal novych ludi. Citovat
Lentilka Odesláno 4. říjen 2008 Autor Odesláno 4. říjen 2008 Původně zaslal: antal Tak to si robis srandu...no teda...Preto si ja ventilky radsej nekupujem.Inak som rad ze som dosiel,dobre som si pokecal a hlavne som spoznal novych ludi. tys tam jel ze slovenska nebo si jel okolo? Citovat
Lentilka Odesláno 4. říjen 2008 Autor Odesláno 4. říjen 2008 second foto: jak se 207 tlemí a 106 jak se mračí... to je masakr:aut Citovat
antal Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Původně zaslal: Lentilka Původně zaslal: antal Tak to si robis srandu...no teda...Preto si ja ventilky radsej nekupujem.Inak som rad ze som dosiel,dobre som si pokecal a hlavne som spoznal novych ludi. tys tam jel ze slovenska nebo si jel okolo? Nie ja v Koline momentalne byvam:papa Citovat
antal Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Původně zaslal: Lentilka second foto: jak se 207 tlemí a 106 jak se mračí... to je masakr:aut Mne to pripada ze jej nieco hlada medzi zubamy Citovat
kujon106 Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Tak, sem doma Ještě sem se zastavil pro dárek mamině v KH + kouknout na intr, kde jsem trávil 4roky života Srazík pěknej, nelze mu nic vytknout Až teda vlastně na prachbídnou účast.... Třeba konkrétně já jsem jel cca 50km, fábií a ještě navíc nemocnej, vezměte si ze mě příklad Citovat
vendelinek Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Původně zaslal: jakub106GTI Tak moc lidí se nedostavilo to je teda pravda.....Peugeot 106 se ukázal jen jeden a to muj zlatej a pak jeden takovej zdeformovanej peugeot (fabia by KUJON) a jedna krásná 207 GT. Dali jsme si PIZZU a zrovna zevlujeme na náměstí a hledáme kdo mě z auta ukradl ventilky- lidi jsou svině to je teda pravda. Fotky následují. Původně zaslal: jakub106GTI No a to ti ty ventilky ukradli z tohodle autíčka,jo? A neřikej,že ti sebrali ze všech kol?Tak to je teda vopruz,to teda na...re,jo a kde si vzal jiný:myslimnebo snad vozíš náhradní? Citovat
kujon106 Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Kuba není o víkendu na netu, takže odpovim za něj ukradli mu to jen z půlky auta, na tý druhý byl jeden ventilek dotáhnej a druhej rozšroubovanej - asi je někdo vyrušil. No ale teda jako notno podotknouti, že kdybysme je zmerčili, tak nás asi zabásnou za zabití, neb oba sme na auta až moc přečitlivělí Citovat
Black Joe Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Mě už je ukradli dvakrát , s toho si nic nedělejte . Škoda přijel bych taky,ale je to trochu z ruky. Taky je u nás návštěva, brácha s přítelkyní a asi by nepochopili, že jsem pryč. Snad příště. Citovat
Black Joe Odesláno 4. říjen 2008 Odesláno 4. říjen 2008 Jenom čepičky ,ale člověka štve ten pocit. Dostat se mi do ruky tak nevím. :bacha Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.