KeiTynka Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu. Jaké hliníky by se hodily na tmavě modrou metalízu 106 XS ( ale ne Sport). Přemýšlela jsem o 5-ti paprskových originál kolech 14\". Předem díky moc za radu. Citovat
jiri106xs Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 jj bílý by na tmavým autě vypadali moooc hezky:super Citovat
jiri106xs Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 Teď jsem si všim, že XS jo? No konečně tady nejsem sám:D Citovat
KeiTynka Odesláno 26. srpen 2008 Autor Odesláno 26. srpen 2008 Jo jo. XSko je fáájn. Původně jsem chtěla Sport, ale nakonec to vyhrálo jen XS. Můžu se zeptat, co to tam máš za kola? Ráda bych se inspirovala. Bílý kola jsou sice moc krásný, ale přeci jen bych si představovala něco decentnějšího. Citovat
jiri106xs Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 Původně zaslal: KeiTynka Jo jo. XSko je fáájn. Původně jsem chtěla Sport, ale nakonec to vyhrálo jen XS. Můžu se zeptat, co to tam máš za kola? Ráda bych se inspirovala. Bílý kola jsou sice moc krásný, ale přeci jen bych si představovala něco decentnějšího. Jsou to 14\" Borbet, ale přesnej typ nevim. Možná je budu prodávat. Citovat
KeiTynka Odesláno 26. srpen 2008 Autor Odesláno 26. srpen 2008 A nenašel bys mějakou fotku trošku z blízka? Já bych totiž nejradši sehnala originální hliníky, ale nějak nevím, kde je hledat. Tak zkouším najít něco alespoň trošku podobného. Citovat
Marlin Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 zkus to v peugeotu doma mame na cervene 106ce stribrny kola Citovat
jiri106xs Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 Původně zaslal: KeiTynka A nenašel bys mějakou fotku trošku z blízka? Já bych totiž nejradši sehnala originální hliníky, ale nějak nevím, kde je hledat. Tak zkouším najít něco alespoň trošku podobného. Foto dodám zítra;) [upravil dne 26.8.2008 jiri106xs] Citovat
kujon106 Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 Tak mě blesklo hlavou - Nechtěla by si moje originál 14\" speedliny z s16? :-) Gumy jsou na tom velmi hezké 185/55. Všechno to bude zanedlouho na prodej a nebude to drahé Foto: Citovat
Lentilka Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 me se moc libí cyclony ale to jsou 15\" Citovat
kujon106 Odesláno 26. srpen 2008 Odesláno 26. srpen 2008 No cenu jsem zatim nestanovil :-) Jsou asi před necelým měsícem vyvážená, vzorek musím změřit, ale je tam ještě solidní. Težko říci kolik za to chtět, kolik byste dali? Citovat
KeiTynka Odesláno 27. srpen 2008 Autor Odesláno 27. srpen 2008 Původně zaslal: kujon106 Tak mě blesklo hlavou - Nechtěla by si moje originál 14\" speedliny z s16? :-) Gumy jsou na tom velmi hezké 185/55. Všechno to bude zanedlouho na prodej a nebude to drahé Foto: Ty jo, to by bylo přesně to ono. Ty jsou úplně parádní! A kdy bys je chtěl prodávat? Já jsem totiž přemýšlela, že je pořídím až nějak v zimě, ale to je asi dlouho, viď? [upravil dne 27.8.2008 KeiTynka] Citovat
KeiTynka Odesláno 27. srpen 2008 Autor Odesláno 27. srpen 2008 Tak tady je můj mazlik. ] [upravil dne 27.8.2008 KeiTynka] Citovat
jiri106xs Odesláno 27. srpen 2008 Odesláno 27. srpen 2008 Původně zaslal: KeiTynka Tak tady je můj mazlik. ] [upravil dne 27.8.2008 KeiTynka] XS:mrk:aut Citovat
kujon106 Odesláno 27. srpen 2008 Odesláno 27. srpen 2008 Původně zaslal: KeiTynka Původně zaslal: kujon106 Tak mě blesklo hlavou - Nechtěla by si moje originál 14\" speedliny z s16? :-) Gumy jsou na tom velmi hezké 185/55. Všechno to bude zanedlouho na prodej a nebude to drahé Foto: Ty jo, to by bylo přesně to ono. Ty jsou úplně parádní! A kdy bys je chtěl prodávat? Já jsem totiž přemýšlela, že je pořídím až nějak v zimě, ale to je asi dlouho, viď? [upravil dne 27.8.2008 KeiTynka] Mno počítám tak v průběhu měsíce Citovat
KeiTynka Odesláno 27. srpen 2008 Autor Odesláno 27. srpen 2008 Původně zaslal: kujon106 Původně zaslal: KeiTynka Původně zaslal: kujon106 Tak mě blesklo hlavou - Nechtěla by si moje originál 14\" speedliny z s16? :-) Gumy jsou na tom velmi hezké 185/55. Všechno to bude zanedlouho na prodej a nebude to drahé Foto: Ty jo, to by bylo přesně to ono. Ty jsou úplně parádní! A kdy bys je chtěl prodávat? Já jsem totiž přemýšlela, že je pořídím až nějak v zimě, ale to je asi dlouho, viď? [upravil dne 27.8.2008 KeiTynka] Mno počítám tak v průběhu měsíce A už jsi přišel na nějakou cenovku? Já jen abych věděla, jestli si na ně můžu myslet, nebo budu mít smolíka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.