Kame Odesláno 3. srpen 2008 Odesláno 3. srpen 2008 Zdar 106-kári.... existuje na 106 kryt na baterku a kryt na RJ?? Ja nemam ani jeden a hlavne káble elektroniky tak špatia celé okolie :-) Vdaka za odpovede, poprípade fotos.. a linky kde sa daju zohnat, alebo kto vie ... [upravil dne 3.8.2008 Kame] Citovat
s1600 Odesláno 3. srpen 2008 Odesláno 3. srpen 2008 ja je mam,na bat i na RJ..fotky bych ale musel udelat..na netu jsem nic nenasel,ale kdyz budes hledat,najdes to urcite.. Citovat
Kame Odesláno 3. srpen 2008 Autor Odesláno 3. srpen 2008 Skús tie fotos.... a ký máš motor?? Som počul že to dávali len na 1,6.... Citovat
Lentilka Odesláno 3. srpen 2008 Odesláno 3. srpen 2008 no ja zitra jedu na vrakáč hledat světlo tak se podivam Citovat
jakub106GTI Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 mám ji na řj na baterku ne a navíc ten kryt se mi nelíbí Citovat
Kame Odesláno 4. srpen 2008 Autor Odesláno 4. srpen 2008 ktovie či by ten kryt z RJ pasoval aj na moju 1,1 ?? :-) vie niekto zohnat??? Citovat
Kame Odesláno 4. srpen 2008 Autor Odesláno 4. srpen 2008 no veď, lenže zatial nikde.... som nenašiel... Dá sa to kúpiť aj ako nový diel nie peugeot ale tretovýrob? Nikde som to nenašiel... [upravil dne 4.8.2008 Kame] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.