Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim vas vsechny...nastal cas vymeny oleje a ja tapu ktery je lepsi..ktery by mu tak mohl chutnat vic....TOTAL QUARTZ 7000 10W - 40 a nebo Castrol Magnatec A3/B3 SL/CF SAE 10W-40 ....muzete mi poradit ktery mam vybrat...ps: jezdim dost po meste,ale obcas si dopreju i tu dalnici..diky

Odesláno
Původně zaslal: BOSSCZ

No Peugeot doporučuje TOTAL takže bych to moc nerozpitvával a nalil to tam:) :super

to je taky fakt,ale zase ten castrol magnetic...prej je celkove lepsi a hlavne ma pry dobre mazaci vlastnosti hned od nastartovani...takze dochazi k mensimu opotrebeni nez obvykle

Odesláno
Původně zaslal: ozzy1956

Mám v hdi taky ten Magnatec,ale jen proto,že byl zadarmo.

Kupoval bych Total--je levnější. Všechno ostatní jsou reklam-

ní kecy.:roker

na cene mi nezalezi..hlavne aby to bylo OK,ale asi mas pravdu,ze to jsou reklamni kecy...fakta zjistis v provozu...no nasel jsem ten total 5l za 600...coz je asi dobra cena

Odesláno
Původně zaslal: Free-style

Původně zaslal: ozzy1956

Mám v hdi taky ten Magnatec,ale jen proto,že byl zadarmo.

Kupoval bych Total--je levnější. Všechno ostatní jsou reklam-

ní kecy.:roker

na cene mi nezalezi..hlavne aby to bylo OK,ale asi mas pravdu,ze to jsou reklamni kecy...fakta zjistis v provozu...no nasel jsem ten total 5l za 600...coz je asi dobra cena

Sorry,ale já si myslím,že je celkem jedno co tam naliješ hlavně měnit pravidelně a stejný olej.Všechny značky ti nakecají,že právě jejich olej je ten nejlepší,že tam jsou tajné přísady které dělají to či ono a vydrží déle než ostatní,:bojim kecy.A v provozu si myslím,že nic nepoznáš pokud nezadřeš motor.Já beru asi 5 let Agip formula ll plus najeto 170 000 km a nemám problém.:super

Odesláno

myslím že o olejích se zde na foru toho nakecalo dost tak si to prolez a udělej usudek podle sebe.Nalil bych tam TOTAL QUARTZ 7000 10W - 40 a neřešil :aut

Odesláno

Taky se priklanim k totalu quartz 7000. Mam ho v aute taky a v pohode. A v servisech peugeot ti ho tam daji taky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...